Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy merjek beszélni velük?

Hogy merjek beszélni velük?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy új osztálytarsam (ő is lány , enis)

És nagyon jóba lettem vele. Az a helyzet, hogy az új lány a "menokkel" lóg, és hát engem, és egy másik barátnőmet is mindig odaviszi közéjük.

Na, és olyan szerencsétlenek vagyunk, hogy nem merünk megszólalni. Én sajnos az a fajta ember vagyok, aki csak a barátai előtt tud beszélni (de akkor nagyon sokat) maosk előtt meg kussolok. Hogyan beszéljek velük? Elég hülyén néz ki, hogy beszélgetnek, mi meg csak hallgatjuk.


Nem azzal van a gond, hogy elutasítóak velünk szemben, mert tök rendesek velünk, de nem megy részemről a társalgás


2019. szept. 20. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Peregjen le rólad,ha beszólnak,mint friss gyümölcsről a vízcsepp. Csak menj oda és beszélj vele. Ha beszól xy,nagy kemény pncival rendelkező úrnő,akkor megmondod neki,hogy ez elképesztő,komolyan. Csak ne tőrődj vele. Ha a barátnőd erre nem mond semmmit,és úgymond "Nem véd meg",tehát magadért neked kell kiállnod,de annyit sem mond,hogy hagyjátok abba,stb,akkor ő nem a barátnőd.
2019. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne gondolj rajuk "menokent". hiszen ok is ugyan olyan emberek, mint te. vagy mitol menobbek szerinted nalad?
2019. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Erre a kérdésre nekem is jól jönne a válasz! :D Ugyanígy vagyok ezzel. Ami mégviccesebb hogy ezt a kérdést random dobta be.:) De tényleg,pont ugyanez van! Barátaim előtt nagyooon sokat beszélek,de új emberek előtt olyan szerencsétlen vagyok,nem jut eszembe semmi téma. :/
2019. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😁 hát attól mennobbek hogy mindenféle helyekre járnak, rendezvényeken mindig van egy külön társasaguk, ahová mindenki akar tartozni. Na és most volt lehetőségem ott lenni, és csak ültem 😶ha kérdeztek megszolaltam de hát na, magamtól nem szólaltak meg



Utolsó sajnállak, egy cipőben járunk :((

2019. szept. 28. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!