Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy merjek...

Mit tegyek, hogy merjek beszélni másokkal ha társaságban vagyok?

Figyelt kérdés
Facebookon mindenkivel jól elbeszélgetek,de ha elvisznek társaságba meg se merek szólalni, csak egyedül vagyok egész este.
2018. márc. 25. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős. Interneten nyíltabb vagyok, nem félek, minden könnyedén megy. Viszont amikor a valóságban egy idegennel esetleg lehetőségem nyílik beszélni, akár egy barátnőm barátnője vagy osztálytársa, akkor szívesebben dugnám homokba a fejemet, és átvitt értelemben azt is teszem. Neten nincsen semmi arc, nincsen szemtől szembe. Nincsen gondolkodási idő, hogy megírd a megfelelő választ, amit aztán küldés előtt simán törölhetsz. Ismerőseimmel ilyen problémám nincsen, de az idegenekkel kész katasztrófa.


Megoldás? Egyedül szerintem, hacsak nem vállalod be azt az infarktust, hogy egyedül belevágsz, és lesz ami lesz, akkor megkérhetnéd egy barátnődet vagy barátodat, hogy vigyen bele és tartson a beszélgetésben. Nem próbáltam, de ennél jobb megoldást nem igazán látok. :/

2018. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!