Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnak titulált ember...

Egy barátnak titulált ember nem köszöntött fel a születésnapomon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma volt a születésnapom, és van egy csaj aki elvileg a legjobb barátjának tart, de arra sem volt méltó hogy írjon valamit nekem. Nem kérdés hogy iszonyú rosszul esett nekem, mert amikor neki volt, én voltam az első aki írt neki, + suliban is felköszöntöttem. Ti tennétek valamit ebben az ügyben? Ha igen, mit?
2019. szept. 21. 20:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem nárcisztikus viselkedés, 18. születésnap egy nagy nap szerintem, gondoltam megörökítem hogy mi történt velem ma.

Csak szimplán rosszul esett hogy tőlem Ő mindig kért egy csomó mindent, én meg egy felköszöntést sem érdemeltem. Felnövés, nem felnövés, szerintem sok embernek rosszul esik ha egy hozzá közel álló ember nem köszönti fel.

2019. szept. 21. 20:35
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
vagy csak egy elkényeztetett világba nőttél fel. 18. születésnapodra ezt adta ajándéknak. "Az életet". mert vannak napok, hogy nem úgy történnek ahogy tervezzük. emberek jönnek és mennek, de az élet megytovább. látod? felfogás kérdése az egész. kaptál egy leckét tölle. most pedig menj, és nőlj fel.:D
2019. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Levágott lófejet tennék az ágyába.
2019. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

én,noha nem vagyok a barátod

de ettől még Boldog szülinapot kívánok! :)

felejtsd el őt,s legyen szép napod!

az hülye pi...a meg kapja be a fasírtom :D

2019. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszönöm a köszöntéseket. :)

Ez is egy vélemény egyébként, de egyáltalán nem nőttem fel elkényeztetett világba, nyilván ezt csak az tudhatja igazán aki ismer. Azért köszönöm.

2019. szept. 21. 20:40
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Arra gondoltál már , hogy a suliban akart felköszönteni? VAgy rád akart írni csak elfelejtette?
2019. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
66%
Az ilyen nem barát, akit ennyire nem érdekelsz, hogy 2 szót írjon neked egy ilyen napon. Nem lett elfelejtve és látta is így még gázabb. Én minden kapcsolatot megszakítanék vele vicc nélkül, érezze a törődést.
2019. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet irigykedett hogy veled foglalkoznak...amúgy ne hangoljon le. Innentől kezdve te se köszöntsd fel és kész.

Velem is volt már ilyen.

2019. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!