Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért k0rvásak a magyar tini...

Miért k0rvásak a magyar tini lányok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy velem van e baj. De mindenki úgy öltözködik magyarországon mint a tömeggyártásban készült örömlányok. Haspóló, pics@gyatya stb. Mindenki sminkeli magát 1e évesen, meg cigznek és energia italoznak. Arról meg nem is beszélve hogy a fél társaság már nem szűz.... most csak engem neveltek ilyen régimódian, vagy én normális vagyok? És vannak még amúgy olyan fiúk akiknek leesik hogy ezek mekkora r1b0nc0k?

2019. szept. 23. 20:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
20 éve is cigiztünk,energia ital akkor kezdett divatba jönni,kentük magunkat,volt haspóló.Sokak dereka kint volt télen a kabatból,volt,hogy hétköznap is buliztunk.Azt a ruhát vettük amit a boltban venni lehetett.Fiúkkal szórakoztunk,sokunknak 5-10 évvel idősebb barátja volt,mégsem akast fel rajta senki.Igaz viselkedni többen tudtunk,most csak az aki megvan nevelve.Penészvirágok is voltak akkor.Most is ez van,nem vagy te különb senkinél.
2019. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Gabeszon ***** válasza:
23%
Azért mert kitanulták a barátnőktől meg a Zimány Linda féléktől hogy gazdag bmw-s pasit csak így tudnak felszedni aki majd eltartja őket. A lényeg hogy ne kelljen dolgozniuk.
2019. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha látnád amerikában milyenek a lányok, akkor tudnád, hogy itthon ahhoz képest apácák kb
2019. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
13%

Ha, sajnos lassan lesullyednek a tini fiúk állatias, ösztönlény szintjére.

Reméljük idáig azetz nem fajul a dolog.

2019. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, ha nem néznek rád a fiúk(márpedig gyanítom, hogy ez is a bajod), akkor ne feltétlenül a másikban keresd a hibát, hanem magadban. Érdekes, én sem teszem ki semmimet, nem járok kihívó ruhában, nem is smikelek és mégis megnéznek... De érdekes.


16/L

2019. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon is megszoktak nézni, de ez engem zavar. Hiszen tulajdonképpen ami ellen harcoltak az utóbbi évszázadokban, hogy ne kezeljenek minket nőket tárgyként, hogy legyen jogunk , most a mai tinik nagy többsége(akinek nem inge ne vegye magára) annak örül ha fogdossák őket, ha megnézik a mellét, fenekét. És az írásodat olvasva te is ilyen lehetsz. Aki azt hiszi hogy jó nő csak mert az útszéli munkások megbámulják.Engem is megszoktak. Az osztályba van olyan fiú aki beszéd közben egyszer sem néz a szemembe. És ez engem frusztrál. Mert ezzel tulajdonképpen kihasználnak minket.
2019. okt. 13. 19:29
 27/29 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem,hogy miért ne lehetne KÜLSŐ IS, BELSŐ IS egyben?


Miért gáz,hogy egy nő szexi,csinos vonzó meg kirívó?


Miért ne lehetne mellette belül is toppon?


Pedig rengeteg ilyen van el kell keserítselek teljesen, okos értelmes nő,mivel megdolgozott a testéért,értsd edzés kőkemény diéta ezerrel igenis vegye fel a szexi tapadós ruhát.


Így is tele az ország antinőkkel akiknek a stílusa kb. a csövesekéhez konvergál.


Csak egy nevet írok Kiss Virág.

Szexi nő,ja igen 2 komoly diplomája van egyik Pázmány jogi,nem keveset kell tanulni hadd ne mondjam mellette nyelveket beszél,fitnesz model.


Na akkor most ez hogy van?

2019. okt. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

kérdés: minek vagy az illető társaságában?


A tipikus ribizlis csajokat, kerülöm mai napig.


+Számodra milyen megjelenés számít annak?

2019. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

utolsó előtti. Nem az a bajom ha valaki csinos, hanem hogyha kiteszi mindenét és azt hiszi hogy ez teljesen normális.

Utolsó, olyanra gondolok akik olyanok mint a tömeggyártásban készült barbiek. Ugyanaz a mini szoknya, haspóló, műkarom.

Akik felhúzzák a nadrágjukat a nyakukig csak hogy szép formás legyen minden, a seggükről tesznek fel képet minden közösségi platformra.

2019. okt. 25. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!