Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az emberekben lenézés?

Miért van az emberekben lenézés?

Figyelt kérdés

Miért néznek le másokat? Teljesen mindegy milyen szempontból.


Maga a lenézés szerintem nagyon szánalmas.


2019. okt. 3. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Én mélyen lenézem a szemetelőket, az állatkínzókat, a feleségverőket/család bántalmazókat, nemi erőszakolókat stb.

Semmi szégyenleni valót nem érzek azért mert lenézem az ilyen embereket.

2019. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Mert az ilyen emberek felépítettek magukról egy olyan képet, ami sok esetben rájuk nézve valótlan és ahoz próbálják mérni a többi embert, akikről úgy gondolják, hogy sosem lesznek olyan jók, mint ők maguk.
2019. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

#1 Szerintem a kérdező egy olya kontextusra gondolt, kint például egy osztályközösség, vagy egy munkahelyi közösség.

A pedofilokat, zaklatókat, állat kínzókat, szemetelőket.., inkább elítéljük, mintsem lenézzük.., de akár le is nézhetjük, itt viszont szerintem nem erről van szó.

2019. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Én pl. nagyon sok embert lenézek.

(Mivel 190 cm magas vagyok.)

2019. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Genetikailag alábbvalot lenezzik az emberek, ha azt érzik jobbak nálad magaslóról fognak beszélni önkéntelenül is.
2019. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert bunkók,komplexusokkal teli hulladékok.
2019. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

1, Népünk ilyen;

2, Családi továbbadott minta.

2019. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5


Hogy lehet genetikailag alábalóbbnak lenni?

2019. okt. 3. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak szintek 8-as, pl. A külsőségek rabjai lefognak nézni egy rondabb embert, az intellektuálisan sznobok meg egy prolibb, egyszerűbb gondolkodásút.
2019. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát amikor bejön egy fogatlan nemrég bepiázott csávo és két számot nem tudnösszeadni fizetéskor és ott van mögötte a dzsuvába szültetett kölke aki nem tehet erről....

És közben velem is ugy beszél mintha a spanyol viaszt szrta volna. Iophone a kezébe de a gyereken retkes cuccok... és akkor még mellé egy deformált test és beszéd

Igen eléggé genetikai hulladéknak tituálom

2019. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!