Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberekben van amit szeretni?

Az emberekben van amit szeretni?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani néhány dolgot amit ti szerettek az emberekben?


Én nem találok egyetlen dolgot sem pedig gondolkodtam jó sokat. Ezért is utálom őket teljes mértékben.


2019. máj. 13. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincsen időm vágni, de a videó 55:00tól kaphatsz némi választ.

https://www.youtube.com/watch?v=od4AhTFN-j8&t=915s

2019. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem utálom az embereket hanem gyűlölöm őket. Ahogyan magamat is. A negatív tapasztalataim miatt. Nem találkoztam még olyan emberrel aki ne szúrt volna hátba,aki ne használt volna ki. Semmi együttérzés,semmi megbízhatóság nincs bennük. Bár szeretném hinni hogy vannak még jó emberek,de a hitem kezd elszállni.
2019. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Dettó


Én mindig is rendes voltam eddig. De mindig csak a kihasználás, megalázás ért. Szánalmas férgek tudnak lenni az emberek. Gyakran arra gondolok, bárcsak jönne egy természeti katasztrófa és megpucolná ez egész Földet ettől a parazita, elősködő fajzattól. Ennek oltárán még azt sem bánnám ha az én életemnek is vége lenne. De legalább egy pozitív dolog miatt történne.

2019. máj. 13. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kívánom az emberek halálát mivel az emberek egymást tapossák. Inkább csak a saját halálomat kívánom. Jó lenne ha elvinne egy rák vagy valamilyen szívroham. Nem szívesen akarok tarozni ehhez a fajhoz. Az emberiség majd saját magát fogja elpusztítani idővel. Azt hiszik hogy építkeznek,fejlődnek de valójában majd ez fogja okozni a vesztüket. Minél több a lehetőség annál nagyobb a kockázat.
2019. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én szeretem bennük hogy meg tudnak halni KHM
2019. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban nincs. 1-2 emberben van csak, akit te kiválasztasz magadnak :D
2019. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy azoktól kérsz segítséget akiket utálsz... Van mit szeretni, és ez klisés lesz, de ha magadat nem szereted akkor mást se tudsz jól szeretni
2019. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Ez nem segítségkérés, azon már rég túl vagyok.

Régebben valóban kértem segítséget, de a való világban nem működő kliséken kívül más tanácsot nem tudtak adni.


A való világ egy kegyetlenebb, zordabb hely annál, hogy ilyen leegyszerűsített rózsaszínben tetszelgő tanácsok beváljanak. Sajnos. Pedig milyen jó lenne.


Ha szeretném magam, és akkor mindenki jobb lenne, és szeretnének stb. Milyen álomszerűen hangzik.

2019. máj. 13. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
A nőknek csak a lábukat.
2019. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bánnám már ha az egész emberiség kipusztulna már
2022. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!