Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez a viselkedés a legjobb...

Mi ez a viselkedés a legjobb fiúbarátomnál?

Figyelt kérdés

Szóval. Tudni kell rólam, hogy nagyon félénk vagyok és eddig kábé nem is voltak fiú barátaim, csak lányok.

Aztán idén volt egy osztálykirándulás ahova az évfolyamtársaim is jöttek. Itt egy ,,menő" sráccal (életemben nem reménykedtem volna, hogy akárcsak hozzámszól) összebarátkoztunk egész rendesen.

Egész nyáron beszéltünk, de sosem találkoztunk.

Aztán besértődött rám év elején így a suliban sem beszéltünk.

Majd valamelyik nap megint rámírt és iszonyat jót dumáltunk, újra minden a régi volt.

Nagyon szeretem őt. (Barátilag...vagyis nem tudom eldönteni.)

Van barátnője, ennek ellenére kérte, hogy küldjek póló nélküli képet, meg ilyenek. Azt hittem, csak kihasznál, mondtam hogy nem és hagyjon békén ilyenekkel.

Meglepetésemre mégis írt és minden olyan volt, mint régen.

De élőben egyszerűen nem mer hozzámszólni.

Kb csak lánybarátai vannak, én mégis ha rámosolygok vagy valami, oké, viszonozza, de nem szól hozzám. Ez már nagyon zavar. Szégyell engem vagy mi?

Megkérdezném tőle, de tegnap valamire besértődött (nem tudom mire) mert elérhető volt és meg sem nézte, hogy mit írtam neki. Ma volt suli és az egész baráti körével beszéltem szüneten, ő hozzám se szólt, mitöbb, átnézett rajtam, pedig ő is ott állt.

Nem tudom, mit tegyek.

Ha megint ráírok nyomulósnak fog gondolni...

Vannak közös táncpróbáink és folyton néz.


Mit tegyek szerintetek?


Bocs az elírásokért, siettem.



2019. okt. 11. 17:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9

Köszi a választ.

Holnap ráírok, megbeszélem vele, hogy mi lesz, aztán ha megint kérni mer fotót/nem fog élőben talizni vagy valami, hagyom a francba. Bár nehéz lesz, mert amúgy nagyon sokat beszéltünk régebben/néha most isés elmondta nekem a "titkait" (családi ügyek, stb.) Bíztunk egymásban... Amúgy nem tudom már, hogy ki kommentelte azt, hogy az ilyen menő gyerekeknek az életében nagyon nincs rendben valami, de igaza volt.

És ez ennél a srácnál is így van :/ (Családi háttér...)


#10

Sok időt spóroltam vele...Utólag visszanézve én nem kaptam helyesírási hibát, de javíts ki, ha tévedek :)

2019. okt. 11. 21:29
 12/23 anonim ***** válasza:

Nincs benne komoly helyesírási hiba, nem erről van szó.

Csak nem érzed, mennyire gáz arra fogni az esetleges hibákat, hogy siettél? Amíg leírod, hogy bocs a hibákért, addig akár át is nézhetnéd, hibákat keresve.

2019. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#12

Más tinédzserek drogoznak és kiállnak az útszélére, te meg komolyan ezen vagy fennakadva és ezt tartod gáznak?

Hiába olvasom át többször is, van amit csak később veszek észre. Hibázni emberi dolog!


Nem hiszem el, hogy valaki ezen legyen fennakadva...komolyan nem hiszem el. Ez OFFolás amúgy :)

2019. okt. 11. 21:44
 14/23 anonim ***** válasza:

#11: Ne beszéld meg vele,tagadni fogja.

Csak zárd ki az életedből.

2019. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem esett le, hogy inkább gáz, mint erény jelen esetben, hogy nem egy 12 éves, emberi, fiú-lány kapcsolatokban abszolút tudatlan kislány vagy.


A sietésért elnézést kérésre meg annyira adom a válaszoló megjegyzését. A neten nincsenek gesztusok, mimika, hanglejtés stb. Az írásképeddel fejezed ki mennyire vagy igényes, mennyire veszed komolyan a másikat stb.

2019. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, tökre látszik, hogy szereted a gyereket, reménykedsz. Ő is látja. Azt hiszed, hogy majd te különleges leszel. Aztán meg majd lesz sírás, ha rájössz, hogy nem, de te meg már odaadtad, amit akart. A forgatókönyv mindig ez.
2019. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#15

De most miért kell ilyen flegmának lenni?


#16

Tényleg szeretem a gyereket...

És tényleg reménykedem.

De ha ő nem fog írni, én sem neki.

Csak azt nem értem, hogy ha tudta jól, hogy nem küldök olyan képet miért beszélt velem egész nyáron? Minden reggel ő írt rám és este is felhívott beszélgetni.

Rendesnek tűnt.

De mindegy akkor. Ez van. Majd lesz más.

2019. okt. 12. 11:04
 18/23 anonim ***** válasza:

#17: Azért beszél veled,meg akar puhítani.

És mert HAGYOD. Egyszer küldenéd el ezt a bunkót a jó édes felmenőjébe és békén hagyna.

Miért nem teszed? Neked nincs önbecsülésed?

2019. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Úgyse fog többet rámírni, vagy ha mégis, nem válaszolok.

Játszani a bunkó csajt meg nincs kedvem, meg amúgy is visszaszólna valamit, úgyhogy inkább hagyom az egészet.

2019. okt. 12. 16:34
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Nos, majd benől a fejed lágya.


Magadnak te legyél az első, ne veresd át magad. Így is van.

2019. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!