Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim akkor is találkozni...

A barátaim akkor is találkozni akarnak velem ha beteg vagyok és megy a hasam a barátnőm nem érti meg?

Figyelt kérdés
Hogyan értessem meg velük hogy ők is elkaphatják?

2019. okt. 13. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Inkább örülj neki, hogy ennyire fontos vagy nekik. Engem le se szarnak.
2019. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,de 4barátból 1 érti meg hogy beteg vagyok.A többiek meg akkor akarnak velem találkozni amikor nekik jó és nem nekem.És akkor nekem is szabaddá kell tennem magamat.
2019. okt. 13. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: Nem biztos, hogy ez az önzetlenségükről szól. Lehet, hogy épp az egocentrikus hozzáállásukat tükrözi: tök mindegy, hogy az illetővel mi van, vagy hogy jó-e most neki, én találkozni akarok, az ő véleménye nem érdekel.

Volt ilyen "barátom" nekem is. Aztán amikor beleuntam, hogy minden körülötte forog, alaposan kiosztottam. Másnap újra próbálkozott, még nyomatékosabban kifejtettem neki, hogy mi a baj vele. Mondjuk lehet, hogy elveszítettem így egy "barátot", de tudod, aki nem tiszteli a kérésemet, az ne gondolja magát a barátomnak.

Mondjuk azt nem tudom, hogy a barátnőd hogy kerül a képbe, kicsit érthetetlenre sikerült a kérdés.

2019. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Pl az egyik vidékről jön és akkor is ha mondjuk 2órával a megbeszélt időpont előtt felhívom akkor ő azt mondja hogy ő már 5perc múlva a megbeszélt helyen lessz és hogy már nem tud vissza fordulni induljak el mindenképpen,még akkor is ha beteg vagyok és rosszul érzem magam stb.Ez már kissé gondterhes nekem.
2019. okt. 13. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!