Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell hatszor erősebbnek...

Miért kell hatszor erősebbnek lenni az életben mint mások csúnya emberként?

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

5#


A kinézetnek semmi köze sincs a munkahelyhez.


Vagyis ... nem rég olvastam egy cikket, ami egy kutatásra hivatkozott, ami bebizonyította hogy a férfiak kisebb esélyel vesznek kinézetre átlag feletti férfit munkahelyeken.


Szóval ha valaki férfiként igazán jól nézki nehezebb sorsa van.


Ami ha bele gondolsz ... egy hozzád hasonló megkeseredett személy, ha hatalomhoz jut akár csak HResként egy cégben és meglát egy nagyon jól kinéző férfit, akkor akár tudatosan akár nem valószínűleg irigységből máshogy fogja kezelni.



... de olyan nincs, hogy "Te túl ronda vagy, hogy a sarokban ülj és néha lássunk meetingeken az irodában."


Amúgy meg rettenetesen ronda férfiakat szoktam látni 10/10es gyönyörű lányokkal. Mindig csodálkozok hogy WOW ez hogy lehet.


Tudod ... nem csak a külső számít, mással is lehet kompenzálni. Pl.: egy normális személyiséggel.


Szóval ne add elő a hattyúhalálát, valószínűleg csak azért tetted ki a kérdésed, hogy kiírd a bánatod és veszeked másokkal, mert tényleges válasz nincs rá.


Ami rettenetesen szánalmas.


Szóval ha rossz az életed az nem a külsőd miatt van.

2019. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9-es a bajgunarkent ronda férfiaknak van problémája, nekik nem jut senki, férfiasan karakteres arcunak nyilván lesz szép nője, ja és általában a legszebbek, de a luzer féle alakoknak nem jut senki.
2019. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az incelkém?
2019. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező, kell? Én nem csak csúnya vagyok de még kib*szott gyenge is, nekem senki nem szólt eddig, hogy 6× erősebbnek kell lennem.
2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező,te nem tudod mi is az a probléma

Nincsenek "csúnya" vagy "szép" emberek,csak emberekről alkotott vélemények.

Hatszor erősebbnek kell lenned?Minél kell erősebbnek lenned?Úgy érzed csúnya vagy?Ki ültette el ezt a gondolatot benned?

Miből gondolod,hogy a "szép" embereknek nincsenek gondjaik vagy nem kell erősnek lenniük?

Sajnáltatod magad,mert nem tetszik az,amit a tükörben látsz.

Mondok magamról 1-2 dolgot,hátha megérted.

Nem tartom magam sem szépnek,sem csúnyának,a nőknek mégis bejövök.

Volt,amikor egy olyan lányt utasítottam vissza,akit mindenki felakart szedni,aki csak megismerte.

...

Ennyit rólam

A depresszió nem csupa móka és kacagás...

Ne csinálj úgy,mintha neked nehezebb lenne,mint bárki másnak.

Próbálj talpra állni,ahelyett,hogy itt rinyálsz.

2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

11,15


Köszi a lelki fröccsöt. Igyekszem majd valahogy kimászni az önsajnálat csapdájából, de ez egy ördögi kör, szinte nincs is kiút. Mert a rossz hozzáállásod nyilván bevonzza a kudarcokat, csalódásokat amelyek újfent megerősítik a negatív látásmódodat.

2019. okt. 16. 22:37
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyél több zöldséget és kezdj el edzeni.

Javítja a közérzeted és talán pozitívabban fogsz magadra tekinteni

15 voltam

2019. okt. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!