Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek attól, hogy a barátaim...

Félek attól, hogy a barátaim le fognak nézni, amiért a szüleimtől kapok lakást. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A barátaim többsége albérletben él. Van, aki abban a szerencsés helyzetben van, hogy örökölt lakást, és oda költözik be a párjával. Én most egy kapott lakásba fogok beköltözni egyedül, s kissé félek egyrészt a magánytól, másrészt attól, hogy azt fogják gondolni, nekem nem kell megdolgozni semmiért...
2019. okt. 17. 13:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 a lenézés mióta turkálás valakinek a pénztárcájában? :)
2019. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#6-os voltam: nem gondoltam ilyesmire, csak saját helyzetemből kiindulva, nekem soha nem lesz lehetőségem arra, hogy lehessen saját lakásom, így nagyon hálás lennék.
2019. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a nagyszüleid tragikus hirtelenséggel meghaltak és az örökségből ezt kaptad.
2019. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az irigységnek nem feltétlenül kell rosszindulattá változnia, az ember fel tudja dolgozni magában. Ha egyszer lefelé szálló ágon leszel, míg egy barátod felfelé szállón, az irigység normális érzés, míg nem nyomasztod vele a barátodat, és helyre tudod tenni az érzést.
2019. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

A valódi barátaid nem fognak emiatt lenézni.

Én is kaptam a szüleimtől lakást is, kocsit is, 18 éves koromban. Nem kötöttem/kötöm mondjuk senkinek sem az orrára, amikor szóba került, akkor nyilván nem tagadtam. Nem nézett le emiatt senki.

2019. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm kapott házat a szüleitől, és bár nekem ez sosem fog megadatni, eszem ágában sincs emiatt lenézni. Nyilván nem kérkedik vele, és ő sem néz le engem, mert nem vagyunk olyan tehetősek, mint ők. Ha ekkora szerencsém lenne, leszarnàm, és örülnék, hogy ettől megkíméltek a szüleim. Így sokkal könnyebben tudsz te is elkezdeni gyűjteni pl.: a gyerekednek.
2019. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az nem barát aki így áll hozzá. Amúgy meg szerezz lakótársat :)
2019. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Barátnőt szeretnék, akivel együtt lakhatok :) Ha egy barátommal költöznék össze, és valamelyikünk szerezne közben egy barátnőt, akkor az mindenhogy kellemetlen lenne.
2019. okt. 18. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!