Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lesz nekem jó ha 34...

Miért lesz nekem jó ha 34 évesen külön költözöm a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Többen mondták már hogy próbáljak már külön költözni stb. Hát nem tudom az okát. Egyedül élni sokkal nehezebb szerintem. Az egy dolog hogy magány ott jobban erősödik bennem de anyagilag mindenhogy nehezebb szerintem az egyedüllét. Miért jobb az ha külön költözök? Miért mondják ezt?
2019. ápr. 9. 07:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert egy bizonyos kor felett már elég gáz, és elárul egy-két dolgot az illetőről.
2019. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez főleg a szüleidnek lesz jó...
2019. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1. Tehát azért lakjak külön mert gáz? Mert a társadalom mit szól?
2019. ápr. 9. 07:09
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Anyagilag valóban nehezebb, de azért ebben a korban már illik kb. öneltartónak lenni (tudom, szarok a bérek, de azért úgy nagyjából mégis menne, nem?)

Az aggasztóbb az, hogy te magadtól sosem akartál elköltözni, a saját utadat járni? Szerintem egy átlag embernek egyszerűen igénye leválni a szüleiről.

2019. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szerintem egy átlag embernek egyszerűen igénye leválni a szüleiről.


Valóban sok ismerősöm levált és csak a panaszkodást látom.... Nincs senkim tök szar egyedül, egész pénzem elmegy albira vagy hitelre stb.

2019. ápr. 9. 07:15
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Mert könnyebben ki tudod alakítani az önálló életedet, mint amikor majd nem lesznek már a szüleid. Az, hogy külön költözöl, nem jelenti azt, hogy minden kapcsolatodat meg kell szakítani velük.
2019. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj pl a szüleidre.

Ha még teljesen odáig vannak érted, nem tudnak elengedni, akkor maradhatsz, de ha látod rajtuk, hogy már egy nyűg vagy nekik, akkor....hagyd őket élni, és költözz el.

2019. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez nálad 34 evesen még kérdés, akkor neked jobb nyugdijaskent is a szuleidnel maradni, már bocs.
2019. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem biztos hogy neked jó lesz. Az embereknek vannak céljaik, például én is külön akarok élni, a magam ura lenni, saját lakást vezetni amiben azt csinálok, amit akarok, és járom a saját utamat.

Nehezebb, de attól még sokkal jobb.

2019. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyénfüggő dolog.

Az átlag általában azért költözik el mert már nyűg a együtt élés...na meg a társadalmi nyomás..esetleg máshol kezd el tanulni utánna állást kapni..esetleg családot alapít.

De mi van ha ezek nem állnak fent jól kijössz a szüleiddel segíted őket anyagilag is illetve másban otthonról tudsz bejárni dolgozni.

Hogy miért mondják ezt ?!

Mert ez a társadalom elvárása és valahol ez lenne a normális.

2019. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!