Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú akiről nem tudom...

Van egy fiú akiről nem tudom eldöteni érez e irántam valamit nagyon nehéz rajta ki igazodni!? A többi lent.

Figyelt kérdés
A fiúval 2 és fél évvel idősebb nálam, mindig azt mondja hozzá képest kislány vagyok.? Megkérdezte szűz vagyok e még mert mesélt arról hogy ő kivel volt eddig együtt.? Én meg mondtam neki hogy szűz vagyok és azt mondta belekéne huznom (16 vagyok). Mindig cikiz, meg azt mondja mindig szokja hozzá a jelenlétéhez. Meg kezetfogot velem amikor elbucsuztunk és azt mondta velem nem így kell és ugyanúgy kezét fogtunk csak megcsikizte a tenyerem. Ez mit jelent?

2019. okt. 18. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy nemzetközi jelzés.

Többet szeretne , mint barátság.

2019. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Édesem... nézz már utána, hogy mit jelent a “méltóság” szó. Próbáld megkeresni a sajátodat, és ne beszélj idegeneknek az alfeledről. A klingon szavakat pedig “ kezetfogot” mellőzd a hétköznapi írásaidból, egyúttal kézcsókom küldöm a magyartanárodnak.
2019. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az előzőnek üzenem, hogy nem kötelező hozzászólni ha nem tudsz a témához kapcsolodot írni
2019. okt. 18. 18:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem idegen ismerem már egy ideje
2019. okt. 18. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Az tenyleg magànügy ami a szexualitast illeti.

Köze nincs hozzà. Ha meg sajat izedröl beszelgetsz ne csodalkozz

2019. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*izédröl


Lenéz egy senkinek

2019. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért néz le mert szűz vagyok? Érdekes egy ember lehetsz te is
2019. okt. 18. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a szüzesség miatt, hanem mert a piñádról beszélgetsz. És még mindig azt teszed. Konkrétan bedobtad itt a Gyakorin beszédtémának. Gratulálok.
2019. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Megkérdezte szűz vagyok-e még" Vagyis szimplán meg akar fektetni. Komolyat ne várj tőle, én azt tudom tanácsolni.

"Én meg mondtam neki hogy szűz vagyok és azt mondta belekéne húznom" Röviden ez egy jelzés volt hogy "ideje lenne már" elveszítened a szüzességed. Ítéljetek el, de a kézfogós részt egyszerűen nem tudom értelmezni.. Nagy a valószínűsége annak hogy le leszek pontozva most, de a leírtak alapján nem hiszem hogy a szexen kívül akarna mást tőled.

2019. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Félreértések elkerülése végett! Nem úgy értettem hogy szerintem ideje lenne elveszítenie a szüzességét, hanem úgy hogy fiú burkoltan erre célzott. :)
2019. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!