Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megvennetek a baratotoknak...

Megvennetek a baratotoknak egy kb 6000ft ero jatekbeli kinezetet amit evente csak egyszer lehet megvenni?

Figyelt kérdés
Igazabol megvennem mert kedvelem ot, igaz meg nem talalkoztunk. De rengeteg kiadasom lesz, igy is a szuleim fognak kolcson adni. Megmondta hogy nem fogja tudni vissza kuldeni a kinezet arat maskor sem. Kozben meg ott a lelkiismeretem, tudom milyen ha kell valami. Nekem is volt, hogy apatol kertem ra kolcson. De az is ott van, hogy 3x40 ezer es 56 ezret kell kifizetnem novemberben. Nem tudom mi legyen
2019. okt. 22. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
fortnite? ha annyira jo baratod, hogy tenyleg szivbol adnad neki akkor miert ne? sporolni kell valamin ami raer kovetkezo honapba is es kesz. :)
2019. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kizárt. Volt, hogy havernak vettem steamen dolgokat de akkor az rendes játék vagy dlc volt, nem skin, és később ő vett meg nekem mást amikor lett pénze
2019. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Azért nyilván van egyfajta fontossági sorrend, aminek csak a a legalja az a skin. Meg amúgyis, miféle barát az akivel még nem is találkoztatok
2019. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skull ranger skint vegyétek meg!!négy!!4!!
2019. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez egy fa*zság, életben nem költenék erre pénzt.
2019. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Netes "barátnak" nem. Gondolom egy munkanélküli, egésznap kockuló valaki, azért nem tudja megadni később sem az árát.
2019. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindketten 17 evesek vagyunk csak en diakmunkazok o nem tudom jar e.

Vegul nem tudom megvenni mert akkor kerni kellene a szuleimtol, azt meg nem szeretnem

2019. okt. 22. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen NEM venném meg.


1. Nem igazi barátod, csak egy játékos cimborád, vagy mid, hiszen még csak nem is találkoztatok. Csak játékpartner, gondolom én.


2. Neked is anyagi gondjaid vannak, én ilyen helyzetben még MAGAMNAK sem engednék meg egy ilyen szarságot, másnak meg pláne.


3. Még csak nem is tudja visszaadni (ok. legalább nem csap be) de ez azt is jelenti, hogy nem dolgozik, stb. csak játszik a gépen, stb.


4. Nehogy már hülyeség miatt egy vadidegen kedvéért verd magad adósságba, ha most, ilyen fiatalon ezt csinálod, milyen leszel később?

2019. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
5. Még csak nem is kérte, biztosan meg tud lenni nélküle.
2019. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!