Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek, hogy a fiúk...

Hogy viselkedjek, hogy a fiúk tényleg csak barátként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és elég gyorsan megtalálom a közös hangot a fiúkkal. Alapvetően is mindig fiús voltam, meg lazább.

15 évesen nagyon jól jött volna ez a képesség, hogy beszélgetek valakivel, és belémzúg, de mostanában a közeledésemet mindig félreérték.

Pedig direkt próbálok az én randiaimról beszélni, meg kérdezgetni őket a csajügyekről, tanácsokat adni, hogy fel se merüljön a gondolat, hogy esetleg akarnék valamit.

Nyáron zenéltem egy sráccal, és tök jó volt, aztán eltávolodott, ahogy összejöttem a jelenlegi párommal. Kicsit furcsállottam is, de nem esett le, hogy többet érezne. Most pedig egyik közös barátunktól hallottam ezt vissza.

Tényleg soha, semmmilyen formában nem tettem célzást, a zenélésen kívül, ami kb 4-5-ször fordult elő, mindig csak társaságokban találkoztunk, nem szerveztem semmi kettes programot. És MINDIG ez történik velem az utóbbi években.


Hogy lehet elérni tehát a fiúknál, hogy semmiképp se gondoljanak rám potenciális jelöltként?


Köszi



2019. okt. 23. 11:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Biztos van ilyen is, meg olyan is :)
2019. okt. 23. 13:33
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

24 évesen nem tudod, hogy mit akarnak a fiúk? :)

A fiúknak fiú barátaik vannak. Velük szeretnek beszélgetni. A lányokkal dugni akarnak. Ez így működik, csak ebben az elcseszett világban ezt elfelejtik megtanítani az apukák a kicsi lányuknak. Ha a fiúk csak barátkozni szeretnének a lányokkal, kihalt volna az emberiség.

Tanácsom: hagyd a fiúkkal a bizalmaskodást a francba, ha nem akarod, hogy belédzúgjanak.

2019. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

De primitiv vagy :( fogadni mernek, hogy szerinted a melegek korcsok, a naciknak meg pacsi.

Kb ilyen szinten lehetsz, ha azt gondolod, hogy a ferfiak csak dugni akarnak. Ennel azert jelentosen komplexebbek az emberek.

2019. okt. 23. 22:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát, van aki szinte mindenkivel dugni akar. Tök mindegy milyen nemű.

Meg én ismerek olyan lányt is, aki dugni szokott a barátaival. És nem akar párkapcsolatot.

2019. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Teljesen masra vonatkozott a kerdes
2019. okt. 24. 15:05
 16/21 anonim ***** válasza:

"Hogy viselkedjek, hogy a fiúk tényleg csak barátként tekintsenek rám?"


Sehogy. Mármint nem kell semmit máshogy csinálnod. Azért vannak veled, mert szeretnek veled lenni. Most az, hogy ők hogyan tekintenek rád, az tök mindegy.


Esetleg annyit tudsz tenni, hogy teljesen kitárulkozol, és a személyiséged legrosszabb részeit is megmutatod nekik. Meg mosatlan hajjal, melegítőbe is találkozol velük. És akkor még véletlenül sem tudnak téged idealizálni, meg elképzelni azt h milyen jó lenne nekik veled. Persze, ha tényleg beléd estek, akkor még ezt is imádni fogják, de az meg elmúlik előbb-utóbb. Pár év múlva, ha átjuttok az ilyeneken, akkor már nem lesz ilyen problémátok.

2019. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Te még 24 évesen is azt hiszed, hogy Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással?
2019. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszi. És még le van primitívezve, meg ösztönlényezve aki fel akarja őt világosítani. Szerintem a Télapóról se szóljunk neki.
2019. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nem működik ez a férfi-nő barátság dolog. Ha majd komoly kapcsolatban leszel, megérted miért nem. (Vagy akkor se, de akkor meg a kapcsolatod fog tönkremenni.)

Én sorozatosan ezt látom a barátnőimnél, hogy görcsösen ragaszkodnak a fiúbarátaikhoz, holott tök kellemetlen a szitu, mert a pasi többet akar, a lány pasija meg ezt nyilván rossz szemmel nézi. Pláne, amikor kettesben találkoznak, elmennek ide-oda, mint baráti program. Külső szemmel ez egyértelműen nem működik, csak a feszültség van belőle. És sokszor a nő még magának sem vallja be, hogy azért ő sem CSAK ÉS KIZÁRÓLAG haverként tekint a pasira.

Tinikoromban sok igazinak hitt fiúbarátom volt, de így felnőttként ezeket teljesen leépítettem. Persze most is vannak olyanok, akikre barátként tekintek, de nem járunk el közös programra, nem beszélgetünk napi/heti szinten, mert ez már nem fér bele. Tetszik vagy sem, el kell felejtened ezt a nagy barátkozósdit.

2019. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
De ez most olyan mint ha azt mondanátok, h egy melegnek, csak lány barátai lehetnek. Baromság. És ha a fiúbarát titokban meg akarná dugni a lány barátját, akkor mi van? Semmi. Azért vagyunk emberek, mert el tudjuk dönteni h kivel kúrunk, meg kivel nem. Én a legtöbb lány barátomat megdugnám, mégse teszem meg, és nem is fogom megtenni. Nincs ebben semmi.
2019. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!