Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek, hogy a fiúk...

Hogy viselkedjek, hogy a fiúk tényleg csak barátként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, és elég gyorsan megtalálom a közös hangot a fiúkkal. Alapvetően is mindig fiús voltam, meg lazább.

15 évesen nagyon jól jött volna ez a képesség, hogy beszélgetek valakivel, és belémzúg, de mostanában a közeledésemet mindig félreérték.

Pedig direkt próbálok az én randiaimról beszélni, meg kérdezgetni őket a csajügyekről, tanácsokat adni, hogy fel se merüljön a gondolat, hogy esetleg akarnék valamit.

Nyáron zenéltem egy sráccal, és tök jó volt, aztán eltávolodott, ahogy összejöttem a jelenlegi párommal. Kicsit furcsállottam is, de nem esett le, hogy többet érezne. Most pedig egyik közös barátunktól hallottam ezt vissza.

Tényleg soha, semmmilyen formában nem tettem célzást, a zenélésen kívül, ami kb 4-5-ször fordult elő, mindig csak társaságokban találkoztunk, nem szerveztem semmi kettes programot. És MINDIG ez történik velem az utóbbi években.


Hogy lehet elérni tehát a fiúknál, hogy semmiképp se gondoljanak rám potenciális jelöltként?


Köszi



2019. okt. 23. 11:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
84%
Meg olyan is van ugye, h pofán vágnék valakit az utcán, aztán mégsem teszem meg. Mégis kimegyek az utcára, és kiteszem magam ennek a kellemetlenségnek. Az életet nem lehet megúszni.
2019. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!