Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb az, ha soha nem...

A legjobb az, ha soha nem bízunk senkiben és soha nem lesz egy barátunk sem, így soha nem tudnak nekünk ártani és nem csalódunk senkiben sem?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 16:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Feljebb lévő kérdés..

Látjátok?Igazam volt megint.

2019. okt. 25. 17:12
 22/26 anonim ***** válasza:
Nincs emberi kapcsolat-nincs csalódás...
2019. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szar lehet, hogy nincs olyan barátod, akiről tudod, hogy nem fog ártani és csalódást okozni. Hiába, az ember társas lény, alapvetően mindenki vágyik társas kapcsolatokra.
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem adatott meg.Ez van
2019. okt. 25. 20:12
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem vannal barátaim, de nem egyszer bebizonyították (pedig vagy 15-20 éves barátok vagyunk) hogy egyáltalán nem bízhatok meg bennük. Eljárok velük ide oda, ha van éppen szabadidőm és mondjuk a párom nem ér rá, viszont semmi komolyat nem mondok el nekik, problémáimat sem osztom meg velük. Csak felszínesen beszélgetünk. Én sem nagyon hiszek már a barátságokban, pedig fiatal is vagyok meg nő is. Vagy lehet hogy éppen ezért. A női barátságok sokkal felszínesebbek.
2019. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Marmint hogy 15-20 éve vagyunk barátok, úgy értettem
2019. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!