Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vallotta már be egy...

Nektek vallotta már be egy hozzátok közelálló ember, hogy meleg/leszbikus?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy reagáltatok?
2019. okt. 27. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen

Nem lepődtem meg, mert lerí róla, hogy meleg. Jobban meglepődtem volna ha azt közölte volna, hogy nősülni akar, mert megtalálta élete asszonyát. A vicc az, hogy a régimódi nagymamám volt az aki már gyerekorában észrevette az unokáján, hogy "más" mint a többiek, és ő volt az akinek feltűnt hogy nem a lányokért van oda. De sok-sok éven át igyekezett titkolni azt amit már szinte mindenki tényként kezelt. De a család úgy volt vele, hogy amíg ő nem mondja, addig mi is befogjuk a szánkat, hogy ne bántsuk meg. 2 éve már felnőttként közölte előszőr vekunk unokatestvérekkel. Amikor elmondtuk neki, hogy nagyjából 13 éves kora óta tudja mindenki, sőt mama szúrta ki először, akkor meglepődött. Azt mondta, ha ezt tudja, akkor megspórolt volna sok év gyomorideget, hogy vajon a család elfogadja majd? Az apjától tartott a legjobban, pedig az apja sem akadt ki.

2019. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen.Régóta sejtettem,így nem sokkolt.
2019. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Még nem, pedig 2 is van a családban. A bátyám fia, és anyukám húgának a fia is holtbiztosan az. De mint a többiek, mi is csendben kivárjuk, míg ők kijönnek a szekrényből, nem erőltetjük a témát.
2019. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Igen.

Biztosítottam róla, hogy oké, részemről nem változott semmi a kapcsolatunkban/barátságunkban, ennyi.

2019. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát még 16 éves korunkban a legjobb haverom egy buli után kicsit ittasan, de nem hittem el neki, mert azt hittem, szívat :D

utána másnap találkoztunk, és megkérdezte, h emlékszek-e rá, mit mondott. mondtam, h jah, de még akkor se hittem el :D

és akkor pár hét múlva egyszer mikor átmentem hozzá, akkor megkért rá, h dumáljuk meg a dolgot és akkor elmondta az érzéseit, akkor már elhittem neki.

azóta eltelt két év, ugyanolyan jóban vagyunk, csak alkalmazkodtunk egymáshoz, bulikban pl. nem mutogatok neki jó csajokat, meg ő nyalja a barátját előttem.

2019. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy fiú barátom (én lány vagyok) mondta el, hogy biszexuális. Ahogy első is írta, ez általában sejthető, úgyhogy engem sem lepett meg. Nagyon kedvelem ezt a srácot, mert aranyból van a szíve, így természetesen nincs bajom azzal, hogy biszex.
2019. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen, nem rég és nagyon nagyon sok mindent megmagyarázott, tekintve, hogy már fél éve együtt voltunk és akármit csináltam nem állt fel neki. Elmondta, én megértettem, a kapcsolatot pedig azóta is fenntartjuk, ugyanis a szüleinek fontos, hogy legyen barátnője, neki pedig így könnyebb, hogy én tudom az igazat és így legalább az "álbarátnőjével" lehet őszínte :)

Remélem segítettem 17/L

2019. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de ugyanúgy tekintenék az illetőre, mint előtte. Bár sosem értettem, hogy lehet azonos neműhöz vonzódni...
2019. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik legjobb barátnőm. Szegény nagyon izgult mielőtt elmondta,hogy biszex (de utóbbi elmondása szerint én leszbinek mondanám) de egyáltalán nem lepett meg, nem vagyok ítélkező típus. Tegnap egy témából kifolyólag elmondta hogy tetszem neki és megkérdezte hogy nem zavar e. Azt mondtam hogy nem, egyáltalán és sírt a megkönnyebbüléstől. Igazából nem tudom hogy mit tegyek hetero vagyok, es ezt tudja, de úgy vagyok vele hogy ki tudja ha jön egy lány akkor lehetséges. Nem volt még rendes kapcsolatom.
2020. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!