Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem akar ismerkedni akkor...

Ha nem akar ismerkedni akkor miért nem akar legalább barátkozni?

Figyelt kérdés
Én vagyok a fiú,ő a lány. Nem akar ismerkedni de akkor miért nem rak friendzone-ba aztán haverok leszünk? Elvileg létezik fiú lány barátság,nem?
2019. okt. 28. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, létezik, de nem így. Azt eleve úgy kell kezdeni, hogy csak barátok.
2019. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is létezik. De én se maradnék barát azután, hogy visszautasítottalak. Nem akarnék az érzéseiddel játszani és azt se akarom, ha pl. megölellek akkor te többet láss bele, mint egy baráti ölelés.
2019. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem tudják megérteni a fiúk ha nem szimpatikusak egyáltalán? Nem akar bunkó lenni, de ebben au esetben szerintem el akar ám ő küldeni a tudod hova...
2019. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem akar barátkozni, mert arra sem kellesz neki.
2019. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, bunkó és értetlen vagy !

Persze ha ismerkedne akkor te mennél tovább mert akkor se értenéd meg.

2019. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem akar tőled semmit. Miért te akarsz pl velem ismerkedni? Akarjál már!


Ez nem így megy...

2019. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha neten ismerkedtetek és hamar kiderült, hogy többet szeretnél, ezt igyekszik végleg lezárni és ilyenkor kevés az esélye hogy mondják: "megyünk csak barátok". Többhavi élőbeni ismerettség, beszélgetés után ha a fiú többet kezd érezni, de a lány nem, elhangzik a "legyünk csak barátok" és sajnos általában az van mögötte, hogy többet nem szeretne foglalkozni a fiúval semmilyen téren, de ezt nyíltan nem mondhatja ki. Ha a fiú szól hozzá ezután, akkor azt úgy veszi hogy "nyomulás van" bármit is mond, ő meg igyekszik nem is szólni hozzá többet mert "végén még azt gondolja van esélye nálam" érdekes dolog ez a "barátság"... Vannak kivételek is és lehet tényleg barátság, de ezekután az ilyen ritka. Hosszú párkapcsolat után, szakítást követően sok év múlva előfordulhat barátság, amikor már mindkettőnek van új párkapcsolata, egymás iránti érzelmek megváltoznak.
2019. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Tudod kérdező, hogy az ismerkedésre két válasz van, vagy akar vagy nem. Ha nem akar akkor azt el kell fogadni, nem tovább erőltetni a dolgot, hogy na akkor ha nincs ló jó a szamár is, megyünk csak barátok. Nem kér belőled, ez van.
2019. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem lehet elfogadni, hogy semmilyen kapcsolatot nem szeretne veled?

Létezik, de ha ő nem akarja, akkor ne rámenősködj.

2019. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki maga dönti el,hogy kivel akar barátkozni.Ezt nem lehet ráerőszakolni senkire.
2019. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!