Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserfes lányként, hogy barátko...

Cserfes lányként, hogy barátkozzak?

Figyelt kérdés
A mostani barátaimmal legtöbbször a szia mizu témával le is zárul a beszélgetés.Viszont nagyon szeretek új embereket megismerni barátkozni csak nem tudom,hol keressek olyan barátokat akikkel jól el lehet hosszabb távon is dumálgatni és nem laposodik el néhány nap alatt a barátság.Szeretek beszélgetni csak sajnos mint említettem eddig nem találtam sajnos olyan személyeket akikkel hosszan eltudok csevegni.Hol találok hasonló embereket?
2019. okt. 28. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

suli?


egyetem?

2019. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez nálam is probléma. Annyit teszek és te is azt tudod tenni, hogy megadod az esélyt azoknak akik szeretnének beszélni veled, aztán hátha.
2019. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát a "szia mizu" alapján elég felszínes beszélgetések lehetnek ezek, képes vagy komolyabb dolgokról is beszélgetni másokkal?
2019. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Tinder, badoo?
2019. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem meg kell szólítani olyan embereket akik érdekesenk tűnnek és felkeltették az érdeklődésesedet.

Aztán, ha elindúl a beszélgetés amjd alakúl a dolog, hogy van e közös érdeklődési téma, amiről lehet dumálni és kialakúlhat idővel a további szimpátia amiből lehet bizalmi kapcsolat meg barátság.

Kb. így működik véleményem szerint. Nekem is írhatsz ha gondolod.

2019. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező barátkozni akar, a Tinder meg a Badoo pedig társ- (de leginkább szexpartner) keresők.

Próbálj olyan körökben mozogni, ahol azonos érdeklődésűekkel találkozhatsz, mint ami neked is van. Lehet ez sport, tánc- vagy nyelvtanfolyam, könyvklub, koncertek, akármi :)

2019. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább hasonló kaliberű személyt próbálj keresni, aki extrovertált, ő is szereti hallatni a hangját.
2019. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: Amíg fent voltam badoon addig mintha láttam volna olyan beállítást, hogy beszélgetni szeretne, vagy mi a szósz. :)

Amúgy meg be kell írni az adatlapra szép nagy bötükkel, hogy csak BARÁTKOZNI szeretne. (Láttam ilyet is)

(zárójelben jegyzem meg én is, hogy ez is egy eszköz, amit arra használsz, amire szeretnél/szeretnéd)


Programok, hobbik által események, rendezvények stb. Van egy csomó lehetőség egyébként! :)


Sok sikert! :)


41F

2019. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárhol. Gondolom egy nyitott személyiség is vagy (szerintem a kettő, Együtt jár, én legalábbis sokat tudok beszélni, nyitott vagyok jó pár érdeklődési körrel) menj el olyan programra ami érdekel és hozzá is tudsz szólni a témához érdemben és szólíts meg embereket. Nekem ez személyesen jobban megy mint neten (fura) de szerintem itt GYKn is lehet barátságokat kötni illetveFB csoportokban is. Szóval hajrá
2019. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondoltál arra, hogy esetleg te is benne vagy abban, ha valakivel ellaposodik? Én nagyon sokszor tapasztalom, hogy a másik fél papíron (saját bevallása szerint) pontosan azt szeretné, amit te, de mégse tesz hozzá semmit. Kérdésre nem válaszol, magától témát nem hoz fel, csak várja, hogy szórakoztassák, és mindig a többi ember a hibás, mert nem működik jól a dolog.
2019. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!