Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és igazából az iskolán kívül nem beszélek senkivel. Nem tudom miről beszélhetnék az emberekkel. Szeretnék én is egy - egy "csapatba" tartozni, de nem tudom hogyan szerezzek barátokat. A külsőmmel van némi probléma és ha beszélek valakivel az iskolában azt hiszem hogy El ítélnek miatta.
2019. nov. 1. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz magadban otthon? mert kétlem h más ne csinálná pontosan ugyan azt. Hidd el h nem vagy annyira egyedül mint gondolod csak még nem találtad meg azokat az embereket akiket keresel. Mindenki akar tartozni valahova, de ez nem szabad hogy átmenjen görcsösbe mert az már nem egészséges. Hogy érted azt a némi problémát a külsőddel? fejtsd ki kérlek, miért hiszed h elítélnek miatta?
2019. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rajtam némi felesleg, igen pattanásos az arcom gyakran sebes, elálló fülek.... A környezetemben mindenki nagyon vékony, festi magát, drága új ruhákba járnak egyszóval a megjelenésük szép
2019. nov. 1. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kis önbizalmat merítened
2019. nov. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hírnök ***** válasza:

A pattanás elmúlik. Turkálóban vehetsz pár száz forintért olyan ruhát ami senkinek nincs. A testalkat is változni fog.


Ne aggódj!

2019. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alkatod ellen tudsz tenni, de magadért tegyél, ne azokért, akik emiatt elítélnek!


A pattanás elmúlik, de azellen is lehet tenni bizonyos mértékben. Kevesebb olajos/zsíros étel, plusz ne kavargasd. Nyomd ki, ha már ki lehet és utána hagyd békén, hamarabb gyógyul.


Az elálló fülek... 1. Ezzel születtél, nem tehetsz róla sem te, sem senki más. Aki bánt, az hülye. Plusz, lehet ez védjegy is, állhat jól is. Bizonyos frizurával takarni is lehet. De pl. ott van a Stranger things egyik színésznője, Natalia Dyer. Neki is elállnak valamennyire, mégis gyönyörű.


Az előttem szóló jól írta, turikban nagyon sok jó és egyedi cuccot lehet találni. Nézz be 1-2 hetente hádába.


Suliból is találkozhatsz sulin kívül is emberekkel.


Fel a fejjel! :)

2019. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16éves vagy, még fejlődsz nősz változol. Lehet h 1-2év múlva annyira más leszel h meg se fognak ismerni sokan, ez igazából ember függő. A felesleg ebben a korba nagyon túlbecsült dolog, lehet h te azt hiszed h van rajtad közben meg teljesen átlagos a mennyiség. De ha ennyire zavar egy kis sport vagy edzés és jobb lesz, és még a közérzeted is jobb lesz tőle ha rendszeresen mozogsz. A pattanásokról nem tehetsz hormonális dolog mindenkinek van persze más mennyiségben, minél idősebb leszel annál kevesebb lesz szóval ne aggódj. De azt nézd körülötted az emberek milyenek, mert mindig lesz egy jobb egy szebb egy csinosabb ez egy ilyen világ magaddal foglalkozz. Ruhákat meg olcsón is lehet jókat venni nem muszáj mindennek a CK meg convers nike stb cuccokat venni mert az raj. Szeresd magad vagy legalább is próbáld meg mert ezek a negatív gondolatok a sírba visznek majd minden téren. Hidd el h nem is vagy annyira egyedül a világban mint hiszed, csak lépned kell egyet feléjük. Mert ha csak otthon magadban ülsz nem is lesz semmi, ha csak nem játszol valamit akkor tele lehetsz gamer haverokkal ami h olyan szintre jutt összefuttok meg miegymás, ez is egy lehetőség.
2019. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, a túl sok facebook-ozás depresszióssá tesz. Csinálj valami értelmeset.
2019. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!