Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most azt akarta...

Szerintetek most azt akarta kifejezni, hogy voltaképp semmit sem segítettem eddig neki? Többi lent! (Kép csatolva)

Figyelt kérdés

Az előzmény egy kemény vita volt.

Írtam, hogy "Mindig csak a javadat akarom, nem rosszat akarok neked" - ezzel együtt véve a segítségemet is.


[link]


Normális és őszinte válaszokat kérek, légyszíves!



2017. jan. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered őt, az előzményeket. Minden előzetes információnak a birtokában állsz, hogy levond a következtetésed..


Nekem mindketten idegenek vagytok, nem tudom miről van szó, vagy hogy egyáltalán mit takar ez a sírós szmájli őszintén.


Mit értesz a javai alatt? Miért akarod a javait? Én sose akartam más javait elvenni, főleg akkor nem ha barátom. Az sem világos, hogy próbálta-e viccre venni -de valószínű, ha olyanokat ír, hogy az a jutalmad, hogy beszél veled, illetve, hogy ezek szerint azt gondolod, hogy kihasznál-


Az is sokat segítene, hogy milyen jellegű dolgokban segítettél, a károdra ment-e vagy neki a hasznára, esetleg hogy mióta ismered és milyen viszonyról van szó. Mert ez így csak vaktába lövöldözés, házat építeni téglából lehet, véleményt formálni pedig tényekből.

2017. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

"Mert ez így csak vaktába lövöldözés, házat építeni téglából lehet, véleményt formálni pedig tényekből."

:)


Ha pontos választ akarsz akkor részletesen tudnunk kéne mi is történt.

2017. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Figyelj ebből csak annyi jön le amit a barátod említett,hogy "beszélgettek".

Nos,ebben tényleg nem igazán lehet haszna a mai világban.

Az a baj,hogy csak egy részletet mutattál igy nem igazán tudok személy szerint véleményt alkotni.

2017. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a semmiben a "jajj, mert en sose segitettemhez" tartozik.
2017. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Több, mint fél éve ismerjük egymást.

Nagyon jó barátok vagyunk és napi 24ben beszélünk szinte (kivéve ugye alváskor) sokmindenben segít Ő is, de Én is.

Mindenben mellette állok, s Ő is mellettem.

Vitakor sokszor rá hagyok dolgokat, de van hogy én is kezdem a vitát.

Olyan személyiség, aki akkor is kiáll a saját szava mellett, ha éppen nincs is igaza, s ha kell olyat ír/mondd, amivel tudja hogy megtud bántani, mégha utána meg is bánja.

2017. jan. 19. 22:37
 6/7 anonim válasza:
Szerintem megtudjátok beszélni,találkoztok és elmondjátok,hogy min kellene változtatni.
2017. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1.!



A javait úgy értelmezem, hogy nem elvenni, hanem gyarapítani. Sosem a rosszat akarom neki, hanem mindig törekedek arra, hogy neki jobb legyen.

2017. jan. 20. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!