Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy a barátom is meleg?

Lehet hogy a barátom is meleg?

Figyelt kérdés
Mostanában jóban lettem egy két lánnyal az osztályunkból. A barátom elkezdett furcsán viselkedni velem. Ha a lányokkal beszélek mindig odajön és elkezd ölelgetni és azt akarja hogy rá figyeljek. Meleg vagyok és már évek óta szerelmes vagyok belé de ő ezt nem tudja mert félek hogy tönkremenne a barátságunk. Pár napja elmentem vele enni és többször is csak úgy megölelt vagy simogatott. Nem tudom eldönteni hogy ez csak sima szoros barátsáfg vagy ő is meleg. Amúgy a lányok rájöttek hogy tetszik nekem. Nem tudom mit tegyek! Elmondjam neki vagy sem? Lehet hogy akkor megutál és azt nem birnám ki. 17/F

2019. nov. 9. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy homoszexuális vagy? Ha igen, akkor az tényleg b**zis ami csinál. Szóval lehet bejössz neki...
2019. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudja
2019. nov. 9. 12:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni, hogy egy heteró fiú megsimogasson egy másik fiút. Max megölelni ha olyan a barátság típúsa, de abban is érezni lehet a távolságtartást.

Szerintem öleld meg te, de legyen kicsit hosszabb, ha nem tol el magától akkor tudod a választ.

2019. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva én nem ölelgetek senkit sem csak úgy, főleg nem férfiakat.. Eszembe sem jut egy kézfogáson kívül semmi fizikai kontaktus. Belegondolva lehet, hogy meleg a srác. :) Tegyél fel puhatolózó kérdéseket,mikor alkalmad van rá. Például, hogy mi a véleménye a melegekről? Rá pár napra, hogy mit tenne ha meleg lenne? Stb.. Csak jól csomagold és ne tegyél fel sok kérdést egyszerre.
2019. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
full homo
2019. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ma találkoztam vele és megkérdeztem ,hogy mit gondol a melegekről, azt mondta hogy teljesen elfogadja őket. Késöbb kipróbáltam az öleléses javaslatot és visszaölelt.

Délután elmentünk hozzájuk és a bevallottam neki hogy meleg vagyok. Az elején nem szólt semmit, de pár másodperc múlva megcsókolt. :)))))

Most itt alszik melletem a drága :DDDD

2019. nov. 9. 22:50
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, undi, de sok boldogságot!
2019. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Wow! Gratulálok, remélem, hogy együtt lesztek sokáig.

Mindig örülök, ha valami ilyen pozítívat olvasok :)

2019. nov. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy tudjuk hogy kamu, nem vagyunk madarak.
2019. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos volt :D
2019. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!