Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm csak lehúz?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje ugy erzem, hogy a legjobb baratnom lehuz, miatta nem tudnak kialakulni rendes kapcsolataim masokkal az osztalyunkbol. Ugy erzem jo baratno vagyok, mindent megteszek erte es napi szinten irok neki, hogy ujra es ujra megkerdezzem az allapotat amikor beteg, olyankor tobbszor is atmegyek hozza segiteni, de mintha semmit sem kapnek viszonzasul. Folyton csak negativ es mindig rosszul van. Mar egy eve ugy erzi, depresszios mert belegondolt par mely dologba, de ha en rosszul vagyok nem foglalkozik velem sokat. Lassan 4 eve ismerem es nem akarom elvesziteni de masokat is meg akarok ismerni es nem kivanom, hogy rajtam csungjon egesz nap. Semmi rossz dolog nem tortent vele megis vagdossa magat, ezt masoktol latta el szerintem. Probaltam segiteni de feladtam miutan mondta hogy pont leszarja amit mondok. Pozitivabb embereket szeretnek az eletemben, es ugy erzem o visszatart, mit tegyek?

2019. nov. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szépen csendben, békésen számold fel ezt a kártékony barátságot, amit én inkább csak ismeretségnek érzek részéről!
2019. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eloszir beszelj vele errol, ha nem valtozik akkor keress mas baratnoket.
2019. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy így érzel, nem támaszkodhat mindig rád. Ha nem akar változtatni, akkor legalább nem mondhatja, hogy nem szóltál..
2019. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichológusi,orvosi segítség kellene a barátnőnek nevezett személyhez! Nem normális dolog,ha valaki vagdossa magát! Talán a baj,betegségéből fakadóan nem tudja megadni neked azt a törődést amire vágysz!

Nyisd a külvilág felé,szánj időt arra,hogy másokat is megismerhess.

Önálló,független vagy,oda négy ahová akarsz!

2019. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a legjobb barátnőd, milyen ellenségeid leheznek?
2019. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, beszeltem mar vele a pszihologusrol, folyton csak halasztgatja:(
2019. nov. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!