Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nah szerintetek?

Nah szerintetek?

Figyelt kérdés

Az van hogy volt egy nagyon jo barátnőm akivel a nap 24 együtt töltöttünk vagy suliba vagy pl messengere.

Ez 1 évig tartott. Ebben az 1 évben sok fura dolog történet.pl;fogdostam de nem durvan.

Mind a ketten hulyesegnek vettuk de nyaron ki derult hogy biszex vagyok azt mondta nem gond ez neki.

Suli elso napjan nyar utan foglalkozott meg velem de utana mintha nem is letezett volna.

O azt hiszi szerelmes vavyok bele de en azt allitom hogy nem.

Eddig ugy gondoltam hogy nem de most mar nem tudom hogy igem vagy nem. Azert nem tudom mert sokan belem akartak beszelni es nem tudom hogy azert nem tudom eldonteni mert belem akartak beszelni vagy mert a hianya meg ol vagy tenyleg ereznek iranta vvalit?? Help mi.

Valaszokat elore koszonom.

17L.



#barátnő #szinte családtag #rossz nélküle.
2019. nov. 19. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem akar veled egy csonakbam evezni, ezert kiszallt.

Azt mi nem tudhatjuk, hogy te szetelmes vagy bele vagy sem. Valoszinuleg bejon neked, ami szamara kellemetlen.

Engedd ot el.

2019. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fáradj át a "Tini párkapcsolatok" kategóriába, mindannyian jobban járunk, leginkább Te, aki ott korodbeliek tanácsát olvashatnád, akik még a helyedbe tudják képzelni magukat, eme egetverő problémát olvasván...
2019. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

“ meg ol vagy tenyleg ereznek iranta vvalit?? Help mi.”

WTF?

2019. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy biszexuális vagy leszbikus vagy, de ezzel semmi probléma ne ess pánikba.

Valószínű ő nem az vagy pont, hogy az csak fel valamiért.

Ha segíthetek meg valamiben, irj nyugodtan.

17/L

2019. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!