Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már úgy, hogy azért...

Voltatok már úgy, hogy azért nem mertek jobban barátkozni valakivel, mert jobb anyagi helyzete van?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos anyuka a játszótéren. Igazából szerintem kedveljük egymást és a gyerekek is.

Ő meghívott magukhoz, de amiatt nem mentünk el, mert akkor vissza kell őket hívni...és hát mi elég szerény körülmények között élünk. Kis panel lakás, ami nem túl modern, nincsenek drága kütyük meg drága játékok sem.

Én szívesen barátkoznék velük, de attól félek, hogy ha meglátják hol lakunk, akkor megszakad a barátság.


2019. nov. 19. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha tényleg aranyos nő, akkor nem fogja érdekelni, ha nem az, legalább ezt is tisztáztuk

amúgy hiába van rohadt gazdag apám, és négyésfél szobás lakásunk a kertvárosban két garázzsal, az egyetlen hely, ahol még otthon érzem magam a szülővárosomban egy apró kis panel, egy jó barát kis fészke... minden attól függ, hogy ki lakik a lakásban

a kölyköket meg ne féltsd, ellesznek drága játék nélkül is (kicsiként a kedvenc játékunk a felújításból kimaardt tíz méter kék szigetelőlap volt, szolid depresszióba estünk, amikor tízéves koromban anyu totál szétszakadtnak nyilvánította azt a műanyag lepedőt és kidobta)

2019. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyasmiben volt részem gyerekként, mint a 7-esnek, nem írom le még egyszer. A gyerekeknek teljesen mindegy, milyen puccos, vagy nem puccos, csak lehessen játszani. Egy normális felnőtt meg örül a kedves vendéglátásnak.
2019. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!