Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiúként fiú...

Hogyan szerezzek fiúként fiú barátokat?

Figyelt kérdés
Nyíregy közelében élek, viszont Nyíregyre járok suliba. Nem vagyok meleg, nem azért akarok fiúkkal barátkozni, hanem mert egy tényleges barátra lenne szükségem. Van pár haverom, de a haver és a barát teljesen más. Egyszerűen fogalmam sincs hol lehetne ilyen kapcsolatot kialakítani valakivel. Nem vagyok unalmas, tökre érdekes személyiségem van állítólag. Viszont nem szeretem a bulizós helyeket, az azért is van kilőve.

2019. nov. 23. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Gimis vagy akkor gondolom játszol valami játékkal.Keress olyanakat akik szintén játszanak és hívd át őket.Az elején csak játszani aztán bármi más miatt.Vagy el is mehettek helyekre.Sok sikert!
2019. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!