Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a barátaim...

Miért van az, hogy a barátaim elhagynak?

Figyelt kérdés

Minden "legjobb" barátnőm, itt hagyott egyedül. Eddig volt három.. Az első az oké, vele összevesztem. A masodikat se értem már.. Egy ottani osztálytársunkkal egy suliba mentünk át, a barátnőm, pedig egyáltalán nem írt. Azóta se, Szóval 3éve. A mostanival 5éve vagyunk barátnők, az utobbi három évbe mondanám szorosabbnak, mert volt egy idő, hogy csak ketten voltunk egymásnak. Most prdig folyton hazudik, egy másik (fiú) barátunkkal kapcsolatban. Csomószor átment hozzá, nekem azt hazudta, hogy rokonaihoz megy.

Illetve hanyagol. Ha programot is csinál, akkor nem velem, ha én akarok vele progit, arra nemet mond.

Már nem tudom mit csináljak. Rajta kívül, nem volt senkim.. És rohadtul szarul érzem magamam.


2019. nov. 27. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem keresném többet az ilyen embert, mert csak az időm megy vele és kitalálnék egyedül valamit, lekötném magam, vagy új barátokat keresnék. Fiatal vagy, könnyen találhatsz barátokat.
2019. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Most prdig folyton hazudik, egy másik (fiú) barátunkkal kapcsolatban. Csomószor átment hozzá, nekem azt hazudta, hogy rokonaihoz megy.


Illetve hanyagol. Ha programot is csinál, akkor nem velem, ha én akarok vele progit, arra nemet mond."


Ez szívás, de erről nem te tehetsz. Gondolom belezúgott a srácba, és most próbál téged kizárni, hogy véletlenül se tudd akadályozni a céljai elérésében. Talán még féltékeny is, ha te is ott vagy.

Majd amikor a srác lepattintja, akkor megint aktívan keresni fog és megint nagyon jó barátnőd akar majd lenni. Ez ilyen...

2019. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barnabas333 ***** válasza:
Ilyen a világ csak akkor barátok ha ráérnek az emberek...
2019. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!