Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak ritkán válaszol...

Miért csak ritkán válaszol vagy soha?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit a munkám során ismertem meg.

Ha találkozunk, mivel jár a munkahelyemre, akkor teljesen normális, beszélget.

De viszont mikor rá írok Messengeren, teszek fel neki 1 kérdést, csak Látta van.

Aztán mondjuk 2 nap múlva kérdezek megint, vagy csak ráírok, akkor az előző üzenetemet mintha el sem olvasta volna, ott se lett volna, az aktuálisra válaszol.

És ez mindig így van.

Mi lehet ennek az oka? Egyszer mikor humorosan megjegyeztem, hogy miért nem válaszol, akkor csak annyit mondott, hogy "dolgozom, dolgom van" stb.

De viszont érdekes módon a Facebook oldalára tudja postolgatni másoknak a Boldog születésnapot... meg megosztani mindenféle dolgot.

Persze, megértem, ha valaki elfoglalt, de ha elvileg bír engem, élőben jól elbeszélgetünk, miért nem képes utána válaszolni ha épp ráér?

Elegem van már az ilyenekből, így baromi nehéz bárkivel is kapcsolatot kialakítani, ismerkedni, ha mindenki ilyen.

Holott semmi olyat nem kérdeztem, ami sértő lenne, vagy személyes. Teljesen alap, normális kommunikációt próbáltam folytatni.

Mit tegyek?



2019. nov. 28. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem világos ezen?

Élőben elbeszélget veled, munkaügyben kerültök kapcsolatba, nem ülhet ott, mint egy kuka.

De amúgy nem akar tőled semmit. Minek zaklatod?

2019. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ki zaklatja?

Ő vett fel Facebookon is, nem én őt.

Én senkit nem szoktam zaklatni, sem ráeröltetni magam a másikra.

Nem csak munkahelyi dolgokról beszélgettünk.

Mikor beteg voltam is, nem tudtam menni hetekig dolgozni, akkor is ő írt rám, hogy jobbulást kíván. Érdeklődött hogy mi bajom van...stb

De mikor én akarok érdeklődni meg beszélgetni akkor már le vagyok rázva, meg sz.rva.


Hogy is van ez?

2019. nov. 28. 14:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es okfejtése hibátlan.
2019. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy ilyesmi lehet a dologban.


De a zaklatást kikérem magamnak. Ha ő nem vesz fel, nem történik semmi, mert én tuti nem kezdeményeztem volna beszélgetést.

Eddig is megvolt az e-mailes, hivatalos munkahelyi csatorna, ahol tudtunk munkáról beszélni, egyeztetni.

2019. nov. 28. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor beteg voltam is, nem tudtam menni hetekig dolgozni, akkor is ő írt rám, hogy jobbulást kíván. Érdeklődött hogy mi bajom van...stb"


Udvarias veled mint egy ismerőssel, de többet nem akar tőled. Pontosan tudja, hogy akarsz tőle valamit, a nőknek erre nagyon jó érzékük van. Szerintem már megbánta, hogy bejelölt, csak nem akar megbántani a törléssel.

2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez van.

Én mondjuk akire nem vagyok kiváncsi, annak alapba nem is írok, vagy megmondom neki, hogy nem érdekel.

Ez lenne a tiszta munka, nem az ál udvariasság, meg a nem válaszolás.

Ezeket az emberi tulajdonságokat hiányolom a mai nőkből meg úgy általában az emberekből mint például: őszinteség, egyenesség.

2019. nov. 28. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők őszinték és egyenesek akkor annyit érnek el hogy az elutasított férfiak kiverik a hisztériát :D
2019. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazad van. Ismerek konkrétan én is ilyet, aki akkor is hajtja a nőt, amikor már a tudtára adta, hogy nem kell neki és kopjon le.

Ezt már betegesnek tartom. Na ezt már merem zaklatásnak nevezni, mivel az is.

Nyilván engem is utasítottak el néhány alkalommal, én minden esetben tudomásul vettem és további szép napot, minden jót kívántam. Én ezeket ennyivel le tudom zárni.

2019. nov. 28. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Egyelőre te sem egyenesen tetted fel neki a kérdést, hanem álkérdésekkel bombázod, holott a szándékod, hogy kapcsolat legyen belőle.

Ha nincs egyenes kérdés, akkor nincs mire egyenesen válaszolni!

2019. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért mert nincs egyenes kérdés.

Mivel annyira nem ismerem, nyilván nem akarnám egyből lerohanni, meg randizni.

Alapba akivel már itt megreked a kommunikáció, hogy nem képes válaszolni 2 darab összetett mondatban teljesen átlagos kérdésekre, hogy szereti-e a munkáját, mit szeret csinálni a szabadidejében, satöbbi, akkor totálisan feleslegesnek érzem azt, hogy randizni hívjak egy illetőt.

2019. nov. 28. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!