Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen szégyenlős...

Miért vagyok ilyen szégyenlős a barátaim előtt? 18/f

Figyelt kérdés

Nekik természetes dolog a meztelenkedés. Mármint nem olyan értelemben :D

De mondjuk sokszor volt már olyan hogy az egyik barátomnál aludtunk falun 4-en, és nekik az természetes volt hogy ha az egyik zuhanyzik akkor a másik simán bemegy a fürdőbe mondjuk wc-re, vagy fésülködni vagy bármi.

Vagy mondjuk ha fürödtünk a medencében akkor is simán kint az udvaron vetkőztek/öltöztek, nem bujdostak el meg mentek külön helyre öltözni.



Múltkor mondták már hogy mit szégyenlősködöm,senkit nem érdekel a farkam. Kit érdekel az ha valakié kisebb vagy mit tudom én...


De akkor is nekem nagyon fura lenne az, hogy valaki zuhanyzik egy szál p¨ocsben, én meg bemegyek simán wc-re.



2019. nov. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ezek látens homik.
2019. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Mert vannak szégyenlősebb, gátlásosabb fiúk és akadnak lazábbak, akik nem csinálnak ebből problémát.

Te az előbbiekhez tartozol. 💁🏻‍♂️

2019. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így lenne a természetes, ha képes lenne az ember legalább a saját neme előtt nem szégyenlős nek lenni.
2019. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy nekem miért nincsenek ilyen barátaim?!
2019. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mindnyájan különbözőek vagyunk. Ettől függetlenül (bizonyos fokig) néha sokkal rosszabbul jön ki az ember ilyen szituációból, mintha nem lenne szégyenlős. A belső rosszindulat feltételezi, hogy a másiknak kis pici van, vagy metélt, vagy mit tudom én, amit szégyel...

Ha erőt vennél magadon egy idő után nem zavarna. És igen, "lecsekkolnák" a többiek, hogy eddig mit szégyeltél :D, de kb ennyi lenne és nem is foglalkozna vele senki. Bármilyen vagy.

2019. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!