Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ellenszenves nekem ez a...

Miért ellenszenves nekem ez a lány? Pedig barátoknak kéne lennünk! Túl sok ez a szívesség, amit kér?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg. Első találkozáskor úgy éreztem, hogy jó barátok leszünk, van közös téma és érdeklődési kör, közös programlehetőségek.


Amikor ideköltözött a környékre, sokszor kért tőlem szívességeket - vigyázzak a kisbabájára, hozzak el ezt-azt a boltból (mármint vigyem el őt kocsival boltba, mert nekik nincs)


Ugyanakkor kedves, vidám, közvetlen, és már többször is meghívott hozzájuk vacsorázni. (Én is őket.) Meg ha néha én kérnék tőle szívességet, biztos szívesen segítene, de valahogy még sose került rá sor.


Valamiért a hideg is kiráz amikor ír. Valahogy nem elég szimpatikus, és nem is tudom, mit csináljak. Lerázni nem akarom, a férje jó haverunk, meg kívülről nézve ő is tök aranyos.

Mit csináljak ezzel az érzéssel? A legjobb az lenne ha úgy igazán meg tudnám kedvelni, de az ellenérzés az ott van bennem. Mit tudok szerintetek kezdeni ezzel? Vagy tényleg vele van a baj?



2019. nov. 29. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Az osztonok nem hazudnak. De ha megis, a sajat erzeseid elnyomhatod, szineszkedhetsz, de annal rosszabb lesz neked.

En tobb even at nyomtam el ilyesmit es mikor valami miatt vulkankitores szeruen szakitottam meg viszonyokat, igazabol az az elso erzes igazolodott be.

Minel elobb, annal jobb szabadulni tole.

2019. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!