Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még valaki úgy, hogy utál...

Van még valaki úgy, hogy utál még az utcára is kimenni mivel szerinte az emberek többsége rossz?

Figyelt kérdés
Emiatt nincs kedvem emberek közé menni de még csak látni sem akarok embereket. Nagyon nehezen veszem rá magam még bevásárolni menni is.
2019. nov. 30. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, van, elég sok antiszociális ember van.
2019. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én az autósok miatt utálok lassan kilépni a házból.

Egy nyugati városban élek. Sok a gazdag, az Ausztriában dolgozó. Van ahol 4 felnőtt családtag van és mindegyiknek van autója. Lassan élhetetlen lesz a város miattuk.

Ha egy picit csöpög az eső itt már gyalogost nem látsz.

Olyan mintha ellennének bújva az emberek, néha azt gondolom itt már szégyen ha valaki gyalog vagy biciklivel jár, szóval látható. Én szeretek gyalog vagy biciklivel menni, néha viszont szivesen csadort (arab női viselet) vennék magamra, akkor már én se legyek látható.

2019. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!