Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vesztetek már össze félreértés...

Vesztetek már össze félreértésből akár évekre valakivel, később azonban tisztáztátok és kibékültetek?

Figyelt kérdés
Elmeséled, hogy mi történt és hogyan békültetek ki?

2019. dec. 1. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, egy barátnőmmel. 2 évig nem beszéltünk egy buta viccelődés miatt, amit ő komolyan vett. De azóta újra szent a béke.
2019. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát volt. Évekre nem. Pár napra,aztán kibékültünk. Akartam volna valakivel kibékülni de akkor már késő volt sőt szerintem örökre megutált. Szóval ez bukta. Ennek már 3 éve.
2019. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Velem nehéz összeveszni, ilyen tehát nem volt.

Megtörtént viszont, hogy évekig nem vettem kezembe Mocsári Erika könyveit, miután egyik regényében azt olvastam, hogy " a kunyhóban nyilván otthon voltak, mert a kéményből felfelé szállt a füst". Van némi közöm az irodalomhoz, így mindig érzékenyen érint a fogalmazási, vagy szórendi hiba. Az említett mondatban ez utóbbit véltem felfedezni. Helyesen szerintem így hangzott volna: a kunyhóban nyilván otthon voltak, mert a kéményből füst szállt felfelé. Aztán évekkel később, amikor egy tavaszon a karácsonyi faeladásból megmaradt rengeteg fenyőgallyat tüzeltem el, észrevettem, hogy ha erősen ég a tűz, a füst egyenesen felfelé száll, míg ha csak pislákol, a szél lengeti amerre épp fúj. És akkor leesett; ha a kunyhóban otthon vannak, nyitva van a rostély, hogy a tűz erősebben égje. Ha elmennek otthonról, lezárják a rostélyt, hogy épp csak a parázs megmaradjon.

2019. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sikerült - lassan 3 hónapja tisztázatlan a helyzet.


(Nehezen fog menni a békülés, mivel túl sokszor megbocsátottam és folyamatosan visszaélt a bizalmammal.) Sőt, mindig jobban, ahogy engedékenyebb voltam...

2019. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár össze nem vesztünk és nem is tisztázódott még,de jelenleg ott tartunk,hogy lassan 1 éve letiltott,nem tudok üzenetet küldeni neki. A barátnője,aki féltékeny volt rám,sokszor bekavart már így,szóval előfordulhat,hogy most is csak ennyi történt,de így 1 év távlatából már nem olyan biztos.
2019. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!