Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek engedjem el ezt a...

Szerintetek engedjem el ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel egy osztályba jártunk általánosban, majd egy suliba, de más osztályba gimiben. Gimi első 2 évében ugyanolyan szoros (sőt jobb) volt a barátságunk, majd ő 11-ben kezdett komolyabban jóba lenni az osztályában a lányokkal, ami nyilván tök jó, nekem pl nem sikerült barátokat szereznem az osztályomban, a közösség is szörnyű, ők tök jól elvannak.


11-től vettem észre, hogy csak én keresem, csak akkor megyünk ki, ha én hívom... Nyár elején barátja is lett, így pláne még kevesebb idő jutott nekem.


De mostmár nagyon zavaró, hogy sose jutok eszébe, tegnap felhívtam, hogy mizu vele, de nem akartam kihívni. Aztán ma látom snapchaten, hogy megint az egyik oszt.társnője házában vannak el... Eszébe se jut, hogy engem kihívjon??


Szerintetek többet ne keressem, és hagyjam szépen elhalványulni a kapcsolatot?



2019. aug. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme erőlködnöd.

Sajnálom. :(

2019. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy nem keresed egy darabig, mondjuk 1 hónapig, ha ezalatt nem keres meg, akkor engedd el.

Egyébként, ha te hívnád valamilyen programra arra nyitott?

2019. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alletta ***** válasza:
100%
már nem hívnám barátnőmnek. megtalálta saját barátnőit/baráti körét. ha tüske is van benned viselkedése miatt, engedd el őt.
2019. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Egyébként, ha te hívnád valamilyen programra arra nyitott?"


Igen, ha hívom, eljön velem, ha meg nem jó neki az időpont, akkor mondja, hogy inkább később/holnap talizzunk. Nem maradt el találka sosem.


"megtalálta saját barátnőit/baráti körét"

igen, az egyértelmű, hogy megtalálta a baráti körét. de én nem tartozom a SAJÁT barátai közé?? úgy értem, a baráti körében elég szoros kapcsolatban állnak egymással, de kábé tudom ki kivel áll a legszorosabb kapcsolatban, és egyedül engem érdekel, ha mondjuk ő eltűnik valamerre; többiek elvannak egymással (tapasztalat, fesztiválon történt)

2019. aug. 29. 17:39
 5/6 alletta ***** válasza:
ez azért lehet, mert neked fontosabb ő, mint fordítva.
2019. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedd el, csak lépj egy kicsit hátrébb, és nyiss más felé is. Szerintem később visszatalál hozzád. Ha nem akkor meg úgyis mindegy. Ez a korszak arról szól, hogy új barátokat szerzel, ismerkedsz, ezért ne hibáztasd őt. Egyébként neki is nagyobb kedve lesz találkozni veled, ha tudja, nem rá vagy teljesen utalva, és csak arra vársz, hogy vele legyél. Kezdj valami olyan tevékenységet, sport vagy akármi, ahol új emberekkel ismerkedhetsz, de akár az osztálytársaknak is adhatsz még esélyt.Vagy ha nagyon rossz, lehet váltani, akár sulit is. Elvileg ez az életed egyik legszebb korszaka, ne hagyd ki.
2019. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!