Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátommal (osztálytá...

Az egyik barátommal (osztálytárs is) egyszerre törtük el a lábunkat. Mással is volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Szinte hihetetlen az egész. Nekem tesi órán furdult alá a bokám, aztán pár órával később aznap délután kapom a képet, hogy vele is megtörtént kb ugyanaz edzésen és épp várja, hogy begipszeljék.

Ugyanannyi idő után egyszerre mehettünk újra suliba, mindenki azon röhög, ahogy együtt mankózunk, meg az egész sztorin.

Másokkal is történt hasonló, vagy itt most nekünk tényleg ekkora hihetetlen és egyedülálló dolgot sikerült véghezvinnünk? :D


2019. dec. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, tényleg vicces. :) Jobbulást mindkettőtöknek!
2019. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Haha jobbulást! Mi tesómmal csináltuk meg hogy nekem a kezem volt gipszben, neki a lába :D
2019. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lool,egyszer korizáskor törtem el a kezem,bemegyek a suliba egy osztálytársam szintén gipszben. Vicces volt :D
2019. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!