Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez csak nekem bssza a fülem,...

Ez csak nekem bssza a fülem, vagy tényleg fura?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősömnek van egy barátja,akit én nem ismerek.Bármennyiszer megemlíti az illetőt,nem a srác rendes nevét mondja,hanem annak az agyonbecézett változatát. pl.Nem Béla mondjuk,hanem Béluka,Bélus,Bucuska stb.


Ez nekem olyan nagyon furán hangzik,mert életemben nem láttam még az illetőt,és jobban örülnék,ha egyszerűen csak Bélának hívná előttem


Én reagálok rosszul,vagy tényleg furán jön ki,hogy olyan néven emlegeti,ahogy általában négyszemközt hívja az ember a párját?


2019. dec. 5. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Felépített egy világot önmagában. Ő így akarja.
2019. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Most hogy mondod nekem is van olyan ismerősöm aki ezt csinálja, de amíg nem gondoltam bele tudatosan, addig fel sem tűnt igazán.


Szerintem túlbonyolítod...

2019. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyik barátnőm pasija "Tomika", addig hívta így következetesen mindig, hogy mi is így hívjuk, szemtől szemben is, mert soha nem hallottuk rá azt, hogy Tomi vagy Tamás. Sosem gondoltam arra, hogy ez baj lenne, és egyikük sem tiltakozott még.
2019. dec. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3# Annyi a különbség,hogy ő nem mindig ugyanazon a becézett néven hívja,hanem mindig másikon.

De lehet tényleg az én készülékemben van a hiba.

2019. dec. 6. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm és nagyon béna dolognak tartom, ha becézi az illetőt, ha nem, mert nem is ismerem, minek kell egyáltalán megemlítenie? Én se mesélek senkinek olyan emberről akit nem ismernek, minek untassam őket?
2019. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!