Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomat én és egy lány tartjuk vagyis tartottuk össze! (18fő)

És most, hogy nem szervezünk semmi ivászatot vagy programot, így kb nem is keresnek! A lánnyal ma egész nap együtt voltunk, beszélgettünk és ő is ezt vette észre! Ha nem csinálunk semmit akkor a többiek így nem is keresnek, pedig ez nem egy pár hónapos barátság! Legalább több min 10 éve, hogy barátok vagyunk! Értem, hogy mindenkinek van saját élete, csak én valahogyan tudok másokra fordítani időt, pedig nagyon is sok dolgom lenne ahelyett, hogy másokkal foglalkozzak! Csak így belegondolva, nem kicsit bosszantó, hogy páran teszünk a barátságért, a többiek meg leszarják! Kicsit elmentünk olyan irányba, hogy mindenki magányos és befordulj lett és így érzem, a fősuli végével, hogy ezután kb csak magam leszek a nagyvilágba és igaz barátság ma már nincsen! 22/F



2019. dec. 7. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
!!!!!!!!
2019. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Aki nem szán időt azért nincs miért bosszankodni,majd kaptok jobb baráti társaságot.
2019. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megszokták, hogy ti ketten mindent elintéztek. Nekik így kellemes.
2019. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!