Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem a regi a baratsagunk?...

Nem a regi a baratsagunk? Lehet kezdeni ezzel valamit?

Figyelt kérdés

17 eves lanyok vagyunk.

Netes baratsag. Nyaron talalkoztunk, amikor bucsuztunk rendesen ment a siras felole, es mondogatta hogy jajj mennyit fogunk meg talalkozni, ott az oszi- teli stb szunet blablablaaa

Szeptember vegen-oktober elejen bekerult egy ilyen “minden hetvegen ivas, hazibulizzunk” fele tarsasagba... Hat ne mondjam mennyire megvaltozott, a tipikus jo kislanybol atment ilyenbe. Naa mindegy, a talalkozas oszi szunetben amugy persze nem sikerult, de nem csak az o hibajabol.

Aztan novembertol az van, hogy kb csak en keresem ot, soha sem kerdezte meg hogy velem mivan, beszelunk-e telefonon egy kixsit vagy valami... Tanulas is elveszi az idejet persze, de szerintem 10-30 percet hetente egyszer raaldozni egy kis beszelgetesre nem sok ido xd

Oktober elejen meg tervezgettuk is, hogy jon teli szunetben, de mar meg se merem kerdezni, szerintem ki is ment a fejebol az uj baratai miatt


2017. dec. 6. 22:36
 1/1 anonim válasza:
Szia én is hasonló cipőben járok csak én az iskolai barátaimmal soha nem keresnek mindig csak én őket ha valamivel mégis az csak a tanulás,én már úgy vagyok vele,hogy hagyom az egészet,ha akarnak keresnek vagy nem,azokkal vagyok inkább akiket tényleg érdeklek...majd egyszer lehet ő is rájön hogy mennyit veszített azzal hogy nem foglalkozott veled
2017. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!