Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy kezelnétek ezt?

Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mondhatni elég gyakori az ilyen dolog, viszont én nem nagyon tudom ezeket elnézni. Egy barátom (10 éve ismerem) az elmúlt két évben nagyon sokat kereste a társaságom amikor szétment a barátnőjével. Mondhatni minden második nap csináltunk valamit együtt és bevittem a baráti körömbe. Szinte minden nap "sírt" nekem hogy ő mennyire padlón van, nem jön össze neki semmi stb. Emellett majdnem minden 2. héten kölcsön kért tőlem, sokszor meghívtam én sörözni ha nem volt pénze. Egy 2 hete összejött egy lánnyal és mintha teljesen kicserélték volna. Majdnem minden nap hívtam hogy jöjjön már ki velünk vagy jöjjön át hozzánk és csak mondogatta hogy majd holnap,majd holnap és persze keresni se keres. Nekem is van feleségem és nem arról van szó hogy minden nap félnapokra elmenjünk hanem hetente 1-2x akkor is 3-4 órára. Tudom hogy sok ember csinálja ezt ha összejön valakivel hogy "felszívódik" de én meg nem tudok úgy hozzáállni majd ezek után ha esetleg megint egyedül marad mintha nem történt volna semmi, mert tudom hogy ilyen ember hogy elfelejti ki volt az aki támogatta őt és mellette állt. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? 28/F
2019. dec. 9. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én adnék még neki pár hetet, ha csak 2-3 hónapra "tűnik el" a legintenzívebb rózsaszín köd idején, azt nem veszem magamra. Nem díjazom ezt a hozzáállást, nekem sose okozott gondot a barátaimmal is ápolni a kapcsolatunkat, amikor párkapcsolatom lett, de egy pár hetet azért simán elnézek. Felnőttként alapból nincs igényem minden áldott héten találkozni velük, heti 2x 3-4 óra túl sok.
2019. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog. nem gondolnám azt, hogy elfelejtette a támogatásod.... inkább csak a rózsaszín ködben van még
2019. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a fickónak nem nagyon volt eddig nője, most meg összejött neki egy és annyira boldog, hogy semmi más nem érdekli. Nekem is volt ilyen haverom. Együtt volt 8 hónapig egy bigével, felém se nézett, aztán az megcsalta őt, szakítottak és úgy magába zuhant, hogy utána fél éven keresztül ki akarta magát nyírni a csaj miatt és nem is tudott másról beszélni, mint hogy Orsi milyen csodálatos és Orsi elárulta őt, ezért meg kell őt büntetni, stb.

Szerintem hagyd őt, majd idővel kialakul a dolog. Mondom, engem 8 hónapig hanyagolt, de engem nem is zavart.

2019. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gáz amit a kapcsolata előtt művelt a haverod, de azt azért vegyétek figyelembe, hogy egy felnőtt ember életében már csak másodlagosak a haverok, szerintem heti 1-2 alkalom már bőven sok lenne. Érthető, hogy nem akarja, szerintem a havi 1-2 lenne az ideális maximum.
2019. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mi társaságunk minden hétvégén eljár akkor inkább úgy mondom. Szóval maximum heti 3x vagy hét közben 1x hétvégén is 1x. Nem is azzal van a gondja hogy sok, hanem ő ugyan úgy eljár csak nem velem/velünk hanem a barátnője társaságával szóval állandóan a barátnőjén "lóg".
2019. dec. 9. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
28 évesen kicsit benne rekedtetek a kamaszkorban. Egy párkapcsolatban élő, dolgozó ember nem fog eljárni minden hétvégén (hétköznap pláne nem) haverozni. És ez teljesen érthető.
2019. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!