Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezelnétek ezt a...

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátommal szoktunk játszani és közben beszélgetni, elég ritkán találkozunk személyesen. Kb másfél éve, amióta elkezdett dolgozni mint CNC gépkezelő egyszerűen teljesen megváltozott, egyre nagyképűbb, nárcisztikusabb, elég gyakran csak úgy elkezdi mondani a magáét, hogy mennyi mindent csinál, milyen jó neki. Néha még azzal is képes dicsekedni, ha eltört vagy elrontott valamit. Ezek a nagyképű szövegek számomra nagyon irritálóak.

Pl. Idézem: " Van annyi pénzem, hogy ha kirugnának egy évig el tudnám tartani magam, de ez persze nem fog előfordulni"

Ez nekem azért is nagyon fájó, mert együtt jártunk a forgácsoló szakmára, ahol ő megbukott, mert nem érdekelte semmi. Én elvégeztem, aztán a CNC-t is, de megutáltam az egészet és ki se próbáltam munkahelyen. Neki meg jött egy ismerős, hogy gyere van egy jó hely, nembaj ha nincs meg a CNC gépkezelő bizonyítványod. Ő most akarja makd elvégezni ezt, én pedig amíg lehet átképezni magam valami teljesen másra. Ezért nem is dolgozom még és anyagilag sem állok túl jól. Ti hogyan viselkednétek vele szemben, hogyan reagálnátok erre az egészre?


Bocsánat, ha egy kicsit hosszú lett, de ezen már egy ideje örlődök. Előre köszönöm a normális válaszokat!



2019. aug. 24. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Végülis mi zavar? Irigy vagy, vagy csak az zavar h te még semmit nem tettél le igazán az asztalra?
2019. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A sors így hozta neki. Az élet sokszor igazságtalan. Tudom, hogy szar mikor te tepersz, neki meg az ölébe hullik minden. De jobban becsülendő, mikor megharcolsz azért a dologért, jobb érzés. Próbáld figyelmen kívül hagyni a nagyképű megjegyzéseit.
2019. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem mondd meg neki a véleményed, kérdezd meg miért változott meg?
2019. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
ebbe mi volt a nagykepu? szerintem csak irigy vagy
2019. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Van annyi pénzem, hogy ha kirugnának egy évig el tudnám tartani magam, de ez persze nem fog előfordulni"


Relatíve biztonságos anyagi helyzet és hosszútávú munkahely. Még ki is mondja? hátdenagyképűazilyenésnárcisztikusis

2019. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszoka, de szerintem egy kicsit félreértettétek. Nem irigykedem rá, csak nem értem mindek mond nekem ilyeneket. Egyszer sem kérdeztem még tőle semmit a munkahelyével kapcsolatban, hanem csak úgy elkezdi sorolni, olyan mintha direkt idegesíteni próbálna vagy nem is tudom.
2019. aug. 24. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:
*a válaszokat
2019. aug. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!