Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a jó franc ütött belém?...

Mi a jó franc ütött belém? Valaki mondjon valamit, mert baromira szégyellem magam.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, tegnap nálam volt barátnőm, együtt csináltuk a házit, meg persze leginkább majomkodtunk, mint általában. Aztán hülyülésből verekedni kezdtünk, lenyomott az ágyra, felhúzta a pólómat és csikizte meg puszilgatta a csupasz hasamat, meg még bele is fújt, meg az orrával simizte a köldökömet. Én csak nevettem, mint az állat, de aztán azt vettem észre, hogy "úgy" kezdett el "tetszeni a dolog". Vagyis magyarul szexuálisan felizgatott. A végén már az volt, hogy magamhoz akartam nyúlni, meg megcsókolni őt, inkább kimentem a mosdóba arcot mosni. Mégis mit csináljak? Mi a teendő, hogyan tovább? Úgy érzem, elsüllyedek a szégyentől, közben meg irtó jólesett, ami történt.

2019. dec. 10. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Leszbikus vagy.
2019. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Vagy mindketten azok?
2019. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tini vagy, most ismerkedsz a szexualitással, nincs ebben semmi rossz, más is így van ezzel. Amíg csak hülyeségből csókolózol másik lánnyal, addig nem vagy leszbi. Majd ha együtt is éltek szerelemből, akkor mondhatjuk, hogy igen.
2019. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi. Erogén zónákkal játszottatok, és felizgatott.

Valószínűleg van benned biszex hajlam. Ennyi. Nincs ezzel semmi gond.

2019. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó, tényleg kérek még válaszokat. A tegnapi dolog óta úgy érzem, megbolondulok. Azt gondoltam, inkább eltávolodok tőle, de aztán eszembe jutott a mosolygó arca, a nevető hangja meg úgy mellesleg a közös élményeink és sírva fakadtam a gondolattól, hogy elszakítsam magamat tőle. Ugye ez szerintetek is nagy baromság lenne? Mi lesz ennek a vége? Csak feszengek, mert most meg konkrétan elpirultam a mosolyától, meg libabőrös lettem, hogy véletlenül a kezemhez ért a keze út közben. Teljesen hülye lettem.
2019. dec. 10. 12:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2019. dec. 10. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egyszerűen csak élveznéd, ahogy felfezed a saját szexualitásod?!


Ahogy előttem is írták, nincs veled semmi baj, szerintem semmi szégyellnivalót nem tettél/éreztél.

2019. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy biszex vagy, de szerintem ez nem gáz egyáltalán.
2019. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha ennyire kéred a válaszokat akkor írok!


A múltkor még 23 éves lány voltál, és a 48 éves kolléganőd csiklandozta a hasadat. Előtte meg 17 éves, és az anyukád játszott a köldököddel.

Nem vagyok álszent, minden embernek megvan a maga fétise! Nekem is. De amit csinálsz ezen az oldalon az már beteges!

2019. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!