Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszélnek velem a...

Miért nem beszélnek velem a barátaim többé?

Figyelt kérdés
Szóval az egész ott kezdődött hogy még múlt hónapban szerettem volna egy kicsit suli után beszélgetni a barátaimmal de kiderült hogy ugye nekik programjuk van, amit előre lebeszéltek mindenkivel, de mondták hogy szívesen látnak. És ugye elmentem velük, kicsit kínos volt a hangulat, hamarabb fel is oszlottak mint tervezték és tényleg olyan furcsa volt az egész. Utána még próbáltam beszélni velük de ilyen egy szavas válaszokat kaptam stb. Nem beszéltem velük minden nap mert igyekeztem nem tapadósnak tűnni. Majd kicsit megfeledkeztem róluk pár napig, de semmi. Ilyenkor megszokott volt hogy már szerveztek valami programot vagy mentek volna valahová. De most nem. Így heccből megpróbáltam hogy nem én kezdeményezek (mint mindig) és hogy mikor keresnek. Ez volt több mint egy hete már. Kezdek kétségbe esni mivel már volt olyan hogy valakit csak úgy "kiszavaztak" a csapatból és megszakították vele a kapcsolatot. Ami mégjobban fáj hogy tudták hogy a gimiben nincsenek barátaim és hogy pszichológushoz járok és pont most hogy elmondtam nekik, úgy tűnik ők is eltűnnek. Arra gondoltam hogy lehet azért nem akarnak már velem lenni mivel "szétszakítom a csapatot" mivel néha van válunk ilyen buli szerűség de a fiúkat nem hívhatom meg, meg én nem szeretnék alkoholt inni, és esetleg talán túl bunkó vagyok, vagy túl hiperaktív, túl erőszakos, defektes, kilógó. De minden esetre nagyon rosszul esik. Mit csináljak?

2019. dec. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
" már volt olyan hogy valakit csak úgy "kiszavaztak" a csapatból és megszakították vele a kapcsolatot" Helyesebben nem igy hangzana? már volt olyan hogy valakit csak úgy "kiszavaztunk" a csapatból és megszakítottuk vele a kapcsolatot.
2019. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, mivel én még mindig tartom a kapcsolatot azzal az emberrel.
2019. dec. 12. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ohm miert is fontos olyan emberek badatsaga akik csak ugy kiszavaznak valakit a csapatbol? Egyebkent valszeg te is erre a sorsra fogsz jutni. De ne ragd ezen magad, nem a te hibad. Ezek ilyen jellemtelen gyokerek. En ezeket nem baratoknak hivnam, inkabb ellensegnek.
2019. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontosak, rajtuk kívül csak a szüleim vannak nekem. És mivel tényleg nagyon nem tudok új emberi kapcsolatokat kezdeményezni, persze hogy hozzájuk fogok ragaszkodni. Csak ez most egy kicsit szíven ütött de lehet csak túlreagálom és nem jelentettem nekik semmit soha.
2019. dec. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!