Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogyha magányosnak...

Mit tegyek, hogyha magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Vannak "barátaim" akik olyanok,hogyha kell valami akkor rám tudnak írni illetve,hogyha rájuk írok akkor tök jól elbeszélgettünk de ha én nem írok egyik se kérdezik meg,hogy vagyok vagy valami ilyesmi.Tök rossz hangulatom van miattuk.Nem tudom,hogy hol tudnék tartós kapcsolatot kialakítani olyan emberekkel akik kölcsönösen is érdekelődnek.Ahol lakok ott nincs nagyon lehetőségem ismerkedni így leginkább neten szoktam ismerkedni de akiket eddig megismertem valamiért leszarnak. Mit tegyek,hogy ne legyek ennyire magányos? Barátokra vágyom de nem tudom,hogy hol keressem őket. Ti ilyen helyzetben mit csináltok?Hol ismerkedtek?
2019. dec. 14. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Mit lehet rólad tudni?
2019. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt sose fogom megérteni.

Én nagyon introvertált ember vagyok.

Mégis állandóan megtalálnak munkahelyen, edzőteremben, buliban stb.

2019. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!