Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszer megtaláltam az igazit,...

Blokkolt kérdése:

Egyszer megtaláltam az igazit, de szétszakadtunk. Mit tegyek, vagy hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, ezen a nyáron találkoztam az igaz szerelemmel. Csupán egy napig tudtunk együtt lenni, ekkor a kapcsolatunk még túl korai fázisban volt ahhoz, hogy összejöjjünk, viszont mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy az csak idő kérdése. Nekem másnap sajnos haza kellett utaznom, és azóta nem találkoztunk. Az idő már kezdett meggyógyítani, de egyik éjjel vele álmodtam, akkor még jobban összeszorult a szívem. Legbelül tudom, hogy most ő is ugyanezt érzi. Hogyan találhatnék rá? Hogyan bírhatnék az érzelmeimmel? Ti voltatok már hasonló helyzetben? Kérlek, segítsetek.

2019. dec. 15. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírnád kicsit pontosabban, hogy milyen körülmények között találkoztatok?
2019. dec. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 nap alatt biztos jól megismerted, hogy ezt így állítsd. Ez kb olyan mint amikor a szűzgyerekre rámosolyog egy lány és ez neki olyan nagy dolog hogy ezt már szerelemnek gondolja..én meg feljövök az oldalra mert tudni akarom az okát, hogy miért csíp a kukim ha pisilek és ilyen hülyeségeket olvasok
2019. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégse annyira egyértelmű, hogy csak idő kérdése.

Olyan nincs, hogy legbelül tudod, hogy ő is azt érzi, amit te. Honnan is tudhatnád, nem is ismered!


Ne haragudj, de ez az egész tök szánalmas. Nyilvánvaló, hogy ebből nem lesz semmi. Ha akarta volna, akkor elkérte volna az elérhetőségeidet, és ennyi idő alatt már tízszer megtalálhatott volna téged. De valószínűleg nem akar.


Ismerkedj, legyél a barátaiddal, és ne nevettesd ki magad.

2019. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Te úgy érezted megtaláltad az igazit de a másik meg nem. Egy napi ismeretségtől ne várj túl sokat.
2019. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa körülmények, az tény. Eddig miért nem kerested, ha úgy gondolod ő az igazi?

Vagy csak az álom után, jött ez a felismerés?

Hány éves vagy?

2019. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Son4of7God ***** válasza:

Pár dologra kell figyelned hogy túl legyél a dolgon. A legfontosabb hogy ne csináld az út én.

2 szakitásom volt és mind a két helyzetben csak magamat hibáztatom és bűntetem nap mint nap. Hegeket csinalok, égési szerüléseket általában másodfokút, a friss sebet sózom és

... És ez a kör amiben csak bánat, megbánás és fájdalom érezhető már 4 hosszú éve a rabszolgájává tett.

És most ezt mindenkinek mondom aki olvassa ezt.


Bármilyen nehéz helyzetbe is sodor az élet. Kívánom hogy soha ne kelljen megélned azt amit én.

2020. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!