Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnál barátként tekinteni...

Tudnál barátként tekinteni olyanra, aki az "ellenségeddel" is jóba van?

Figyelt kérdés
Azt mondja x (barát) hogy sosem mondana el semmi olyat z-nek, mert nem játszik egyik oldallal sem, ő semleges akar maradni és mindenkivel jóba lenni. Csak épp z mindennek elhordott a hátam mögött többször, kibeszélt másoknak, hazudott rólam össze-vissza ahogyan csak tudott. Mindezt azért mert én nem játszottam meg soha magam, ha valaki nem volt szimpatikus annak nem nyaltam be. (Nem, nem is bunkóztam vele soha, szimplán nem érdekelt a magánélete, mert 1 sz*r alak, aki anno pl a nőjét verte, az ilyenre nem tudok emberként nézni), és egyszerűen közöltem x-nek hogy én így nem tudok bízni benne ha ilyen emberrel jóba van. Persze én lettem a rossz, mert senki nem mondhatja meg a másiknak kivel barátkozzon, de szerintem nem egészséges az se ha valaki inkább mindenkivel jóba akar lenni. Nem érzi át hogy nekem mennyire rossz hogy olyannal barátkozik aki szándékosan többször ártott nekem verbálisan.
2019. dec. 30. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Aki kétkapuzik, az nem barát. Jágó neked a barátod volna?
2019. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Saját magából jön az, hogy ellensége, ez az ő véleménye/problémája, nem az enyém. Rendezzék le maguk között.
2019. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkodom egy FB-s felkérés óta, de úgy érzem, hogy az 1-es fogalmazta meg a legjobban és így már tudom a választ: Nem.
2019. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó haver lehet még, akivel el lehet hülyülni, bulizni, vagy szórakozni a közös hobbinkban. De barát, akire az életemet bíznám?? NEM!
2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha leírnátok miért lettem lepontozva.
2019. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!