Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minek lehet tekinteni ezt a...

Minek lehet tekinteni ezt a viszonyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy barátom, akivel elég fura viszonyban vagyok. A srác 4 évig osztálytársam volt gimiben, emellett egy csomó mindent csináltunk együtt, sokszor hívott el hozzájuk, haverjaival meg ilyenek. Sokat segített beilleszkedni, az évek alatt pedig elég jól kiismert, szerintem egyike azoknak az embereknek, akik közelebbről ismernek. Azonban nem érzem, hogy én annyira ismerném. Egy csomó mindenéről nem tudok, amiben mondjuk szívesen segítettem volna, pár dolgot így mástól hallottam csak vissza és hát ebből azt szűrtem le, hogy annak ellenére, hogy sokat köszönhetek neki, nem igazán vár(t) viszonzoást pl. ilyen komolyabb tanácsadásnál. Rá viszont úgy tekintek mintha bátyám lenne, nagyra tartom, mert tök jól csinálja az életet, sok barátja van, több lánnyal is volt már, sportol, oda figyel magára. Igazából sokmindenért irigylem is, mert én pl. nem voltam lánnyal, nem nézek ki jól, nincs annyi barátom.


Szerintetek miről lehet szó? Alapból nehezen viszonyulok emberekhhez, szorongásaim is vannak, ami miatt nehezebben tudom értelmezni ezt a viszonyt is. Létezik olyan, hogy valaki többet ad, olyan embernek aki nem tudja ezt viszonozni? Voltatok már ilyen helyzetben? Nem vagyok meleg, ne értsétek félre a kérdést, de amikor megismerek egy olyan embert, akiben tökre meglátom azokat a dolgokat, amikre én is vágyok akkor elég jó érzés ha tudok vele aoznosulni, vagy ha közelebb tudok kerülni hozzá.


21/F


2017. nov. 8. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is a barátjának tart, talán a kisöccsének is, hogy nem várt viszonzást, de általában az emberek nem azért barátkoznak középsuliban, mert viszonzást várnak. Más biztos jobban tudptt segíteni a problémájában, ezért fordult hozzá.
2017. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!