Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha az en egyszavas valaszaimra...

Ha az en egyszavas valaszaimra nem valaszolnak, nem is erdeklem oket?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy mikor mas ir nekem valamire mondjuk egy oket, vagy egy rendbent, akkor en feldobok egy uj temat es folytatodik a beszelgetes, de ez forditott esetben nem tortenik meg. tehat en igyekszek mindenre boven kifejtett valaszt adni, es csak mostanaba kezdtem el ezt kiprobalni. mondjuk azt irtam valakinek, h "szerintem is", es erre o mar nem valaszolt. ilyenkor ha erdekelnem feldobna o is egy uj temat, vagy kitalalna valamit? csak mert eddig 99%ban itt megszakadt a beszelgetes. viszont en olyannal meg nem akarom eroltetni a beszelgetest akit nem erdeklek, mert rosszul erzem magam tole, nem akarok senki utan futni. ha ti valamire irtok egy egyszavas valasz akkor mindig a partneretek feldob egy uj temat, vagy csak olyankor a masik nem tud mit irni? mert en eddig mindig egyszerre akar tobb temat is belevittem egy beszelgetesbe, csak, h a masik tudjon mire valaszolni, viszont forditva nem erzem ezt az erdeklodest soha. ami tok rossz, mert szivesen beszelgetnek en is, de velem valahogy senki sem akar ugy erzem
2019. máj. 18. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ja es hozzatennem, hogy nem vagyok egy unalmas alak, megsem szoktak altalaban kerdezni tolem, vagy csak keveset. :/
2019. máj. 18. 23:59
 2/8 A kérdező kommentje:
sokszor direkt ugy arulok el magamrol dolgokat a beszelgetes kozben, h a masik nem is kerdez ra, csak azert, h legyen mire rakerdeznie kesobb. mondjuk elarulom, h szeretem az allatokat es varom, h na, most mar ha akarnal tudnal mire rakerdezni, de semmi
2019. máj. 19. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod a helyzetet. Aki akar téged, az fenn fogja tartani veled a kommunikációt, aki meg nem, az nem.
2019. máj. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat akkor eddig en nagyon azokra repultem ra akiket nem erdeklek, jo idegesito lehettem xD
2019. máj. 19. 01:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit szófosó vagy?
2019. máj. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de, az is benne van a pakliban, de en pont csak amiatt, mert felek, h nem erdeklem oket
2019. máj. 19. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős. De amikor a több éves jó barátok is ezt csinálták, meg ha mondjuk kíváncsiságból nem kerestem őket, hogy ők vajon megtalálnak e maguktól... Na így nincs most már egy barátom, de még csak haverom se. Hiába állítod szembe vele az embereket, tagadnak. Deeee, fontos vaaaagy. Ahapersze. Akkor miért nem keresel néha te is? Jaaaaj hát soook a dooolgoooom. Igen, én meg nonstop raérek, nyilván. Ha meg emellé elmondom normális stílusban, hogy amúgy ez rosszul esik ám, akkor meg jönnek azzal, hogy túl negatív vagyok. A találkozók elmaradására ki se térek inkább.

Szóval ennyi. Eddigi tapasztalatom alapján az emberek mind ilyenek, és megint itt ez a hülye érzés mellé, hogy de én akkor miért nem? De ha meg ki merem jelenteni, hogy én más vagyok, akkor meg rögtön egoista is. Ugh. Az emberek szörnyűek.

2019. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na igen! ez az ami kicsit nalam is differenciat okoz, h akkor en miert nem? es mi van, ha 2 olyan ember kerul ossze akik sokszor valaszolnak csak 1 szoval es egyebkent meg nem tudnak mit a masik 1 szavas valaszara? akkor ok csak addig beszelgetnek es pont? mert nekem nem ez a tapasztalatom, sot. akkor most engem kalibraltak felre? csak mert 2 ember akikkel en nem tudtam egyaltalan semmit osszehozni, olyan jo kapcsolatba kerultek amibe velem soha... na es ilyenkor gondolkodok el, h vajon en mit rontok el? az emberek furak? hat nem tudom, en inkabb magam erzem annak
2019. máj. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!