Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem megy az ismerkedés?

Miért nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Fent vagyok pár helyen pl tinder badoo facebook insta.Az a legfőbb problémám akiknek szoltam írni vagy nem írnak vissza vagy egy kis beszélgetés és eltűnnek. Főként barátokat szeretnék úgy érzem most úgy egy sincs haverok vannak de olyan akire azt mondhatnám számíthatok a bajban nincs egy se. Először is magamba keresem a hibát azon is elgondolkoztam hogy lehet én vagyok túl unalmas vagy nem tudom. Bár mindig is a személyes találkozók híve vagyok tény hogy a levelezés nem az erősségem. Csak rossz hogy próbálkozok és nem sikerül max nagyon kicsi százalékban és az is kevés ideig tart. Igazából tényleg csak barátokat akarok akikkel lehet beszélgetni beülni valahova vagy egy mozi vagy sport ,bármilyen közös program. Ha tudtok ötleteket, tanácsokat adni vagy esetleg bevált oldalakat nagyon megköszönöm.

2020. jan. 7. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Főként lányokkal szeretnék mert fiúkból van több ismerős a foci miatt de szívesen beszélgetek bárkivel
2020. jan. 7. 12:29
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ezt csinálják, kb 50-60 próbálkozásból 1 megmarad hosszabb távon.
2020. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!