Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket is elkeserít a magány?

Titeket is elkeserít a magány?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy 180 ismerősöm van facen, de ha megosztok valamit (zene, cikk, poén, állatos kép, bármi) az esetek 99,9%-ában az anyám, a párom vagy max a lányom likeolja. Ennyire különc lennék? Barátaim nincsenek, az ismerőseim többnyire rokonok, volt osztálytársak. 1-2 csoportban is benne vagyok, de ott nem posztolok csak hozzászólok. Szóval én csak azt nem értem miért nem tudja kb senki likeolni a hülyeségeimet... Anyám bevallotta, hogy csak azért likeol, hogy én örüljek neki, párom bármit likeolna amit kiteszek. Más is járt már így?

2020. jan. 7. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Van párod, tehát nem vagy magányos, nincs okod elkeseredni.
2020. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média egy hatalmas nagy baromság. Pontosan erre jó, hogy amúgy kiegyensúlyozott embereket magányossággal töltsön el.


"Ha van eszed", törlöd magadat, és elfelejed az egéészet. Én nem vagyok fent semmi közösségi médián, hanem azokkal osztom meg a gondolataimat, az élményeimet, az életemet, akiket valóban érdekel, ami gyakorlatilag a szűk család, max. 1-2 barát, de ők se mindig.

És sose érzem mgányosnak magam, és ha mégis netes kommunikációra vágyom ismeretlenekkel, akkor meg ide jövök fel, és kiélem magamból a netes közlési vágyamat. :)

2020. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem érdeklik őket a hülyeségeid. Vagy te mind a 180 ismerősöd minden posztjára nyomsz egy like-ot.
2020. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy a magányt kicseszett lájkokban kell mérni, na, ma is tanultam valami újat.
2020. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te a like-ok miatt vagy boldog? Ijesztő
2020. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook ismerősök nem ismerősök,sem barátok amikor egy sincs ott a bajban. Sőt semmikor. Akit élőben látsz,azok a barátaid,ismerőseid. Meg akivel eljutottál a találkozásig és ismerkedésig.
2020. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek igaza van egy kicsit. (Kinek jobban kinek kevésbé) Csak ezek a dolgok adnak az embernek egy amolyan ufóvagyokvagymiafasz érzést...
2020. jan. 7. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Van párod, lányod és magányos vagy...
2020. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, jah. Ez van.
2020. jan. 7. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:

figyelj, őszintén mondom hogy a facebook és egyéb közösségi oldalak instagram az egorol szólnak és arról kirakd éppen mid van.

fontos hogy MID van.

ez mindig azt sugallja hogy "ÉN JOBB VAGYOK".


A rendes emberek nem ott élik az életüket és NINCSEN 200-300 like a képükön nem fényezik magukat csak akinek kell mert az életét kiakarja rakni a nyilvánosság felé mert magányos.


Igen, azok akiknek nagyon sok likeuk van észre nem vennéd hogy azért töltik fel magukról a képeket, azért beszélgetnek annyit mert magányosak, eltűnnek az emberi kapcsolatok az érintés ilyenek.


Ha mélyebben belegondolsz muszály kiraknod hogy mit eszel, mit iszol, kapcsolatban? miért vagy kapcsolatban? kivel, hogyan stb.. az EGO-ról szól az egész aki érti érti aki nem nem!


Én pl.: 2-3 emberrel beszélek napi szinten és nincs szükségem likeokra hogy jobban érzem magam.

2020. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!