Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel már kb 7 éve...

A barátnőmmel már kb 7 éve vagyunk barátnők. Szerintetek ez már ki fog tartani egy életen át?! 16/l

Figyelt kérdés
Mennyi volt a leghosszabb barátságotok?! Van akinek ott volt a legjobb baratnoje egy életen át?!

2020. jan. 8. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, majd az idő megmondja.
2020. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fog kitartani, mert az első olyan fiún össze fogtok veszni, amelyik mindkettőtöknek tetszik majd.
2020. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azzá válsz,amire a legtöbbet gondolsz,minden amiben meggyőződéssel hiszel, a valóságoddá válik.
2020. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet megjósolni.

(csak barátnőm van, de mintkettővel pici korunk óta jóban vagyunk)

33N

2020. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nekem egy 10 éves barátságom épp egy pár hete ment a süllyesztőbe.


19/L

2020. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csak rajtatok múlik.

A legrégebb óta tartó barátságom 12 éve tart.

18/L

2020. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nővérem elmúlt 50, a legjobb gimnáziumi barátnője még mindig megvan.
2020. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi 10éve vagyunk barátnők közép suli óta...

A az unokatestvére volt a legjobb barátnőm suliban általa ismertem meg a legjobb barátnőmet aztán mindketten megszakítottuk a barátságot a lánnyal, aki által megismertük egymást.

Jöttek mentek közös barátnők, de mi mindig megmaradtunk egymás mellet, sokszor kihúztuk egymást a bajból, én pl.: voltam élet halál közt és ha ő nem tartja a lelket bennem telefonon keresztül míg a mentők kiértek meghalok...

Voltunk hónapokig 3ezer km-re egymástól, de napi szinten tartottuk a kapcsolatot, sőt ha nem lett volna nehezen bírom a ki idegenek közt egy idegen országban.

Együtt nevetünk, sírunk, és elfogadjuk, hogy felnőttünk, neki családja van gyermekei, de mindig szakítunk egymásra időt, ha nem is személyesen telon biztos.

Vannak időszakok mikor megtudnánk ölni egymást mert éppen butaságot csinál valamelyikünk, de akkor mindig megmondjuk egymásnak a kendőzetlen véleményünket mégha fájó is, de nem sértődünk meg mert tudjuk, hogy csak szem felnyitás érdeke miatti dolog.

A 10év alatt egyszer volt olyan alkalom mikor összevesztünk kb 1hónapig nem beszéltünk, aztán mindketten beláttuk hibáztunk..

Jelenleg, jövő héten kísérem a válóperére. :D


Nem tudom meddig leszünk igaz barátnők, de törekszünk arra, hogy megmaradjunk egymás mellet. :)


30/N

2020. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Semmire nincs garancia, a leghosszabb barátságom 14 évig tartott, majd egyszerűen végetért bárminemű konfliktus nélkül, mert eltávolodtunk egymástól, pedig korábban azt hittem ez lehetetlen lesz.
2020. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

68 éves vagyok.

Több kedves ismerősöm volt, van, de igazi barátnőm kettő.

Az egyik első általános óta a barátnőm, azaz 7 éves korom óta, összesen 61 éve.

A másik 27 éves korom óta (egy helyen dolgoztunk) ő 41 éve a barátnőm.

2020. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!