Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek félnem kellene?

Szerintetek félnem kellene?

Figyelt kérdés

Kb 2.5 éve ismerem az egyik "barátomat", elvoltam vele, de igazából sosem vettem komolyan a barátságot, nem volt bennünk közös, csak magáról beszelt folyton. Mkstanában viszont egyre furább. Nagyin sokat ír, elemezgeti magát, én általában 1-1 szavakar írok vissza, hátha megérti, hogy számomra ez nem barátság. Történt még november végén egy dolog, amikor hazudtam neki. Nem nagy hazugság volt, csak nem mondtam el neki, ki terjesztett valami hülye pletykát. Utána másoknak mimdennek lehordott, elkezdett remegni amikor rólam beszélt, tisztára megbolondult a többiek szerint. Kezdek félni tőle, nagyon fuán viselkedik. Tudom hogy nem utal semmi az agresszióra, de valamiért rossz érzésem van. Ő 19/f én 19/l.

Előre is köszi



2020. jan. 13. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
en szivesen megvedlek tolle!
2020. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Koptasd vegyél paprikasprayt , ha pattog fenyeget lefújod meg jelzed a yardnak . Nem vicc .
2020. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!